Aşkını ilan ederken ölecekti!

  • Giriş : 16.05.2007 / 00:00:00

Bursa Mudanya'da buluştuğu kız arkadaşına “Seni ölesiye seviyorum” diyerek denize atlayan 20 yaşındaki Ömer Gözekinci, az daha boğuluyordu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Çevrede bulunanlarca son anda kurtarılan Gözekinci tedaviye alındı.

Bursa Osmangazi İlçesi'nde oturan 20 yaşındaki Ömer Gözekinci, 3 ay önce tanıştığı ve aile arasında söz kesmeye hazırlandıkları sevgilisi 17 yaşındaki M.K ile buluşmak için öğle saatlerinde Mudanya’ya geldi. Mudanya Mütareke Evi yakınındaki Kıyı Restorant’ta buluşan genç sevgililer, bir süre deniz kenarında sohbet etti. Alkollü olduğu öğrenilen Ömer Gözekinci, sevgilisine, “Seni ölesiye seviyorum. Senin için ölümü bile göze alırım” diyerek elbiseleriyle birden denize atladı. Sevgilisinin şaka yaptığını sanan M.K., Gözekinci’nin suda batıp çıktığı görünce çevredekilerden yardım istedi.

Yardıma koşan vatandaşlar, yüzme bilmediği belirlenen Gözekinci’yi denizden çıkardı. Çok su yuttuğu belirlenen Gözekinci, çağırılan ambulansla Mudanya Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Hayati tehlikesi bulunmayan ve bir cam seramik fabrikasında çalışan Gözekinci, “Aynı işyerinden tanışıyoruz ve birbirimizi çok seviyoruz. Yakında yüzük takacağız. İntihar gibi bir niyetim yoktu. Sadece sevgimi göstermek istedim” dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious