ASKON'dan Kurtulmuş'a tebrik ziyareti

ASKON'dan Kurtulmuş'a tebrik ziyareti.10800
  • Giriş : 02.12.2008 / 15:27:00

Anadolu Aslanları İşadamları G. Başkanı Mustafa Koca, G. Başkan Yardımcıları ile birlikte SP G. Başkanı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’u ziyaret etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

ASKON G. Başkanı Mustafa Koca SP'nin 26 Ekim'deki kongresinde G. Başkan seçilen Prof. Dr. Numan Kurtulmuş'u tebrik etti. Koca, “ Saadet Partisinin bu yeni döneminde G. Başkan olarak seçilmenizden dolayı şahsım ve kurumum adına sizi tebrik ederim. Özellikle bu yeni dönemde birçok ilk'e imza atacağınız kanaatindeyim. Allah yar ve yardımcınız olsun. Bizde bir sivil toplum kuruluşu olarak, ülke menfaatleri için çalışan her lidere yardımcı olmak isteriz. Yapacağınız çalışmalarda bizlerden de görüş ve öneri almak isterseniz üzerimize düşeni yerine getirmekten büyük bir mutluluk duyacağız” dedi.

Anadolu Aslanları İşadamları derneğinin ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getiren SP G. Başkanı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, “Dünya'nın ve Türkiye'nin Milli Görüş'ün fikirlerine ihtiyacı var. Yıllardır uyarıyoruz, bu medeniyet değerleri içinde, bu kadar büyük emperyalist emellerle dünya idare edilemez. Şimdiye kadar ne söylediysek hepsinde de haklı olduğumuz ortaya çıkmıştır. Milli Görüş sadece bir siyasi partinin adından ibaret değildir. Milli Görüş evrensel bir medeniyet projesidir. Herkes için özgürlük, adalet ve refahın paylaşılması mücadelesidir. Şu an Dünyada yaşanan kriz de aslında Dünyayı yöneten batı medeniyetinin çıkarcı, bireyci ve maneviyatı toplumdan dışlama değerleri üzerine kurmuş olmasındandır ”dedi. Yerel seçimlere de ciddi bir şekilde hazırlandıkları ifade eden Kurtulmuş, “ İnşallah önümüzdeki genel seçimlerde Saadet Partisi'ni beklenen ve arzu edilen yere getirmek için tüm imkânlarımızı seferber edeceğiz” dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*