Aslan Yattara için bastırıyor

Aslan Yattara için bastırıyor.48189
  • Giriş : 19.03.2008 / 08:10:00

Fenerbahçe, Crespo transferinde her geçen gün biraz daha ilerleme kaydediyor. Galatasaray'ın tek ciddi başkan adayı Adnan Polat ise Trabzon'un Gineli yıldızını almak için düğmeye bastı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Yattara
Transfer listesi iyice şekillenmeye başlayan Galatasaray’ın tek ciddi başkan adayı Adnan Polat’ın mayıs ayında sözleşmesi bitecek olan Trabzon’un Gineli yıldızını almak için düğmeye bastığı öğrenildi. Sarı-Kırmızılılar’ın Yattara ile her konuda anlaşmaya vardığı ifade edilirken, şu anda bu transferin önündeki tek engel, yıldız futbolcunun sözleşmesindeki 1 yıllık opsiyon. Yattara’nın Trabzon’un bu opsiyonu kullanmak istemesi halinde olayı UEFA’ya taşıma hakkı olduğu belirtiliyor. Ancak Trabzonspor ile böyle bir kriz yaşamak istemeyen Polat’ın karşılıklı görüşmeyle işi çözmeyi planladığı vurgulanıyor.

Crespo
Fenerbahçe’nin yeni sezon planları arasında önemli bir yer tutan Crespo transferinde her geçen gün biraz daha ilerleme kaydettiği bildirildi. Şu anda İnter’de İbrahimoviç-Cruz ikilisinin gölgesinde kalan ve fazla forma şansı bulamayan 33 yaşındaki golcünün, Sarı-Lacivertli formayı giymeye hazır olduğu ifade edildi. Kanarya’nın Şampiyonlar Ligi’ndeki yükselişini yakından takip eden Arjantinli futbolcunun imza için Türkiye’den haber beklediği öne sürülüyor. Fenerbahçe’nin Crespo transferindeki ısrarını sürdürmesi halinde ünlü yıldızın önümüzdeki sezon Kadıköy’de sahaya çıkmasına hiçbir engel yok.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious