Aslan'a rakip farketmez!

Aslan'a rakip farketmez!.12867
  • Giriş : 21.12.2007 / 13:36:00
  • Güncelleme : 21.12.2007 / 13:42:12

Kötü görüntüye son vereceklerini belirten Sarı-Kırmızılılar, "Rakip önemli değil. Artık toparlanıp, gerçek gücümüzü göstereceğiz" dediler.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

‘Her şey bize bağlı’

UEFA Kupası’ndaki grup maçlarında kötü bir görüntü çizen, buna karşın mucize eseri 3. tura yükselen Galatasaray’da sevinç ve hayal kırıklığı bir arada yaşanıyor. Mutlak kazanmaları gereken Austria Wien sınavında da etkili olamayan ve ilerisi için ümit vermeyen Sarı-Kırmızılılar, maç sonunda soyunma odasında yöneticilere, ‘kurada kim çıkarsa çıksın’ başarı sözü verdiler. Kötü oynadıklarını kendilerinin de kabul ettiğini belirten futbolcular, herşeyin ellerinde olduğunu ve bir an önce eski kimliklerine kavuşacaklarını söylediler.

‘El ele vermeliyiz’

Beklenmedik sonuçları ‘konsantrasyon’ eksikliğine bağlayan Sarı-Kırmızılılar’ın, “Tüm camiada hayal kırıklığı yarattığımızı biliyoruz. Ancak kapasitemiz bunun çok üzerinde. Devre arası hazırlık kampını iyi değerlendirip, ikinci yarı ile birlikte gerçek kimliğimize kavuşacağız. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın. Eskiden olduğu gibi Avrupa’da başarılı sonuçlar almaya başlayacağız. Takım olarak buna söz veriyoruz. Sadece taraftarımızı yanımızda görmek istiyoruz. El ele verirsek başarırız” ifadelerini kullandığı belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious