Aslan'ın hocası keyifli

Aslan'ın hocası keyifli.9830
  • Giriş : 16.01.2008 / 11:20:00

'Goller erken gelince rahat oynadık' diyen Kalli, 'İyi bir avantaj elde ettik. Ama son maçta da yenilmememiz lazım' ifadesini kullandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

‘Carrusca’dan çok memnun kaldım’
Aslan'ın hocası Kalli, Sarıyer galibiyetinde, erken gelen gollerin işlerini kolaylaştırdığını söyledi. “Özellikle ikinci gol çok güzel bir pozisyonla geldi” diyen tecrübeli teknik adam, “İyi bir avantaj elde ettik. Ama gruptan çıkmak için son maçta da yenilmemeliyiz” ifadesini kullandı. Ağır sahaya rağmen Carrusca’nın ortaya koyduğu mücadeleden memnun olduğunu dile getiren 73 yaşındaki çalıştırıcı, Hasan Şaş’ın sakatlığı hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı.

‘Birkaç transfer daha bekliyorum’
Şaş'ın sakatlandığı pozisyonda, dördüncü hakemin kendisine, rakibin topa vurduğunu söylediğini kaydeden Feldkamp, “Benim anlamadığım, rakip topa vurduysa, nasıl böyle bir sakatlık oldu? Ayak bileğine darbe aldı. Şu an yere basamıyor” dedi. Transfer hakkında da konuşan Kalli, şunları dile getirdi: “Basinas’ı tanıyorum. Uluslararası bir oyuncu. Eğer Adnan Sezgin mukavele imzalarsa, idmana çıkar. Ama ben birkaç transfer daha bekliyorum.”

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious