Aslanların yeni formaları

Aslanların yeni formaları .24968
  • Giriş : 04.07.2007 / 09:12:00
  • Güncelleme : 31.08.2016 / 16:18:37

Galatasaray Futbol Takımı'nın yeni sezonda giyeceği antrenman, kamp ve maç formalarının tanıtımı yapıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Sarı-kırmızılı kulübün yenilenen Kalamış Tesisleri'nde gerçekleştirilen tanıtım defilesine, kulüp başkanı Özhan Canaydın, yönetim kurulu üyeleri, Futbol takımı teknik heyeti ile futbolcular ve çok sayıda davetli katıldı.

Galatasaraylı kimi futbolcular ile aralarında Tuba Özay ve Şenay Akay'ın da bulunduğu mankenlerin katılımıyla gerçekleştirilen defilede, sarı-kırmızılı takımın maç antrenman ve kamplar sırasında kullacağı ürünlerin yanısıra, GS Store tarafından taraftarlar için hazırlanan koleksiyon da sunuldu.

Organizasyon, defilenin sonunda havai fişek gösterisiyle sona erdi.

-TAKIM TEKNEYLE GELDİ-

Galatasaray Fubol Takımı, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde yapılan akşam antrenmanının ardıdan tekneyle Kalamış Tesisleri'ne geldi.

Teknenin tesislere yanaşamaması üzerine teknik heyet ve futbolcular kıyıya çıkmakta sorun yaşarlarken, daha sonra sallarla tekneden kıyıya taşındılar.

-SABRİ'DEN POLAT'A SİTEM-

Galatasaraylı futbolcu Sabri Sarıoğlu, kendisinin defileye katılacak futbolcular arasına alınmadığı gerekçesiyle kulüp başkan yardımcısı Adnan Polat'a esprili bir biçimde sitemde bulundu.

Polat'a, ''Bizi Galatasaraylı görmüyorlar'' diyen Sabri, Polat'ın ''Ayağa kalk bakalım. Senden manken olur mu?'' esprisiyle karşılaştı.

-HASAN ŞAŞ'TAN YENİ TAKIM ARKADAŞLARINA EL ÖPME DERSİ-

Galatasaray'ın takım kaptanlarından Hasan Şaş, yeni takım arkadaşlarına el öpme dersi verdi.Başkan Özhan Canaydın'ın futbolcularla selamlaşması sırasında takım arkadaşı Servet'e arkadan, ''Başkanın elini öp'' diye bağıran Hasan Şaş, daha sonra bu isteğini Lincoln'e de işaretlerle yineledi.Gülüşmelere neden olan bu olayın ardından Hasan Şaş'ı yanına çağıran Canaydın, elini öptürdü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious