Aslantepe ne zaman bitecek?

Aslantepe ne zaman bitecek?.12563
  • Giriş : 18.03.2009 / 18:42:00

Galatasaray Başkanı Adnan Polat Aslantepe'nin ne zaman biteceğine yönelik önemli açıklamalarda bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Galatasaray Kulübü Aylık Olağan Divan Kurulu Toplantısı, Galatasaray Lisesi'nde yapıldı. Toplantıda divan kurulu üyelerine açıklamalarda bulunan başkan Adnan Polat, Aslantepe'de yapımına devam edilen stadın bitişinin gecikeceğini belirtirken, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın da konuyla ilgilendiğini ve çözümün bulunacağını kaydetti.

Adnan Polat, stat yapımındaki sıkıntıların devletin en üst kademesindeki, projenin altına imza koyan insanlarla konuşulduğunu ifade ederek, şunları söyledi: "TOKİ ile yüklenici firma arasında yeni bir gelişme var, tahmin ediyorum hafta sonuna kadar finansman modeli çözülmüş olacak. İnşaatın 29 Ekim'de bitmesi zor gözüküyor. 3-5 ay sarkması söz konusu. Bizi çok fazla etkilemeyecek. Çalışmalarımızda, stadı 2010-11 sezonunda Galatasaray'a

yakışır şekilde açılışla hizmete sokmak istiyoruz. Başbakan dahi bu durumlardan haberdar. Stadımız illa ki bitecek. Bizim kadar Başbakan da takipçisi. Ben bu anlaşmanın altında imzası olan Başbakana güvenmeyeceğim de kime güveneceğim?"

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*