Aslıhan, Arda ile ayrılık nedenini açıkladı

Aslıhan, Arda ile ayrılık nedenini açıkladı.20478
  • Giriş : 29.12.2016 / 14:11:00

Magazin gündemine düşen ayrılık ile ilgili Aslıhan Doğan'dan açıklama geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İspanyol devi Barcelona'da forma giyen milli futbolcumuz Arda Turan ile uzun zaman birliktelik yaşayan Aslıhan Doğan ayrılığa dair ilk kez konuştu.

Aslıhan Doğan olay yaratan ayrılık haberlerinin ardından Ebru Şallı ve Didem Soydan ile ilgili çıkan dedikodulara yanıt verdi.

Kız kardeşi Dilahan Doğan'ın doğum günü için Hazine adlı mekâna giden Aslıhan Doğan, Arda Turan ve ayrılıkla ilgili soruları cevapladı.

Herhangi bir aldatma durumunun söz konusu olmadığını ifade eden Aslıhan Doğan sözlerine şöyle devam etti:

"Biz Arda ile 10 yıldır tanışıyoruz. Arkadaşlığımız zamanla aşka dönüşmüştü. Birbirimizi gerçekten seviyorduk. Fakat Arda'nın İspanya'da olması ve oradaki ev ortamı bana uymadı. Biz de ilişkimize zor da olsa son verdik."

Çıkan haberlere de sitem eden Doğan "Geçen gün aynı mekânda karşılaştığımız ve benim mekânı terk ettiğim yazılmış. Kendisi beni gördü ve terk etti, ben değil" dedi.

Doğan "İlişkimizin bitmesi ile yakından veya uzaktan alakaları yok. Ne Ebru Şallı, ne Didem Soydan benim ilişkimin bitmesine sebep olacak kadın değil" dedi.

Arda Turan ise Beyoğlu Ece çıkışı soruları yanıtladı. Ünlü futbolcu, adının aşk dedikodularına karıştığı Ebru Şallı’yla geçtiğimiz gün aynı mekanda eğlenmesi hakkında “Tabii selamlaşırız, o benim arkadaşım” dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*