Asuman Krause, Yaşar İpek'le mahkemelik

  • Giriş : 15.11.2006 / 00:00:00

Eski sevgilisi şarkıcı Yaşar İpek'i kendisine hakaret ve tehdit ettiği gerekçesiyle mahkemeye veren manken Asuman Krause, hakim karşısına çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Manken Asuman Krause, yaklaşık 1 yıl beraber olduğu ve daha sonra ayrıldığı eski sevgilisi şarkıcı Yaşar İpek'i kendisini tehdit ettiği ve hakarette bulunduğu gerekçesiyle mahkemeye verdi. İstanbul Adliyesi 3. Sulh Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya avukatı Kemal Ökke'yle birlikte katılan manken Krause, İpek'in ayrıldıktan sonra bunu hazmedemediğini ve kendisine hakarette bulunduğunu anlattı. Lastikleri kesilen ve silecekleri kırılan arabasının yanında Yaşar İpek'i görmediğini, ancak İpek'in arabasını kendi arabasının yanında gördüğünü belirterek, "sanırım ayrılmayı kaldıramadığı için beni arayarak sözlü ve telefon mesajı ile tahdit ediyor, bana hakaret ediyor" dedi.

Şikayetçi olduğunu belirten Krause, hakimin tehdit içerikli telefon mesajlarını görmek istemesi üzerine "Mesajların yer aldığı cep telefonu yanımda değil" karşılığını verdi. Krause hakimin "İpek hakkındaki şikayetiniz devam ediyor mu?' sorusuna "evet" diye cevap verirken , mahkeme cep telefonundaki mesajların tutanağa geçirilmesi, Sanık Yaşar İpek'in dosyadaki bütün adreslerinden davetiyeyle çağırılmasına için ertelendi.

Bu arada mahkemenin ardından uzun süre adliyede kalan manken Asuman Krause, daha sonra adliyeden ayrıldı. Krause, adliye çıkışında basın mensublarının sorularını cevapsız bıraktı. Bir kameramanın kendisini çektiği sırada geri geri giderken düşeceğini sanarak panikleyen Krause, daha sonra basın mensuplarına teşekkür etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious