Ata: Benimle kimse yarışamaz

Ata: Benimle kimse yarışamaz.14534
  • Giriş : 20.05.2008 / 22:23:00

Ata Demirer, şovmenlik konusunda kimsenin kendisi ile yarışamayacağını söyledi. Demirer neden böyle iddialı konuştu? İşte yanıtı...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kanal D'de yayınlanan 'Cinemania' programında Ömür Gedik, Osmanlı Cumhuriyeti filminin setinde Ata Demirer'e şovmenler arasındaki tatlı rekabeti sordu.

"Tatlı olduğunu kim söyledi?" diyerek imalı bir ifade kullanan Ata Demirer, hiçbir şovmenin kendisi ile yarışamayacağını vurgulayarak, bu duruma şu açıklamayı getirdi:

"Benim rakibim yok. Benim rakibim kendi egom. Ben ona inanıyorum sadece. Bence her insanın da böyledir. Biri kaliteli bir iş yapar çıtayı bir yere koyar. Onu yakalamak için çalışırsın, çalışırsın bir kalite düzeyine geldikten sonra artık tehlikeli olan senin kendi egondur. Ben ona inanıyorum."

CEM YILMAZ BENİM İÇİN İDOLDÜ

'Bir Tat, Bir Doku' isimli gösteri zamanında Cem Yılmaz'ın kendisi için idol olduğunu söylemekten çekinmeyen Ata Demirer, şöyle konuştu:

"Tek Kişilik Dev Kadro'yu oluştururken, 10 yıl oynadım o gösteriyi, hep bir kalite standardı belirleyiciydi benim için. Kendime göre kaliteli bir iş yaptığımı düşündüm. Ama ondan sonra benim için geçerli olan şey, kendi egomla ilgili durumlardı. Çünkü insanın doğası çok nankördür. Öyle bir yerde egon ön plana çıkar ki, yaptığın bir çuval inciri bam diye yere çakarsın. O çok tehlikeli bir şey. Oralara düşmedikten sonra kimse kimsenin rakibi değildir. İyi iş yapıldığında karşılığını bulur."

TELEVİZYONGAZETESİ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious