Ata Demirer ayıp etti

Ata Demirer ayıp etti.14534
  • Giriş : 13.07.2008 / 23:49:00

Bodrum'da sahne akan komedyen Ata Demirer bu kez güldürmedi...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

MUĞLA’nın Bodrum İlçesi'nde sahneye çıkan komedyen Ata Demirer, gösterisinin ortasında çekim için sahne kenarına alınan gazetecilere çıkıştı. Gazetecilerin durduğu yeri beğenmeyen Demirer'in “Oradan buraya geçin. Beğenmedim, oradan da buraya geçin, hatta çıkın, sı...nız esprinin içine” demesi üzerine beş dakika çekim izni verilen basın mensupları bir dakikada dışarı çıkarılırken, gösteriyi izleyenlerden bazıları sanatçıyı ıslıkladı.

Geçen yıl başladığı yeni gösterisine ‘Osmanlı Cumhuriyeti’ adlı sinema filmi için ara veren ve yaz turnesine çıkan Ata Demirer, Bodrum Antik Tiyatro’da sahneye çıktı. Yaklaşık 900 kişinin izlediği gösteride Türkiye’den traji komik insan manzaraları, siyaset, sanat ve spor dünyasından tiplemeler, kırılan potlar ve espirileri müzikallerle süsleyen Demirer, sanatseverlerden bol alkış aldı.

Bu arada, organizatörler gazetecileri gösteri başladıktan hemen sonra beş dakikalık çekim için sahne kenarına aldı. Basın mensuplarının sahne kenarına geldiğini gören Demirer “Orada durmayın. Kim getirdi sizi. Şöyle sahne kenarına geçin. Oradan buraya geçin. Beğenmedim, oradan da buraya geçin hatta çıkın, sı...nız esprinin içine” dedi. Bunun üzerine bir dakika çekim yapabilen basın mensupları, dışarı çıkarıldı. Gazetecilerin dışarı çıkarılması sırasında bazı seyircilerin ıslıklarla durumu protesto ettiği ve “Ayıp ayıp” diye bağırdıkları duyuldu.

Demirer'in bundan sonraki gösterisini 14 Temmuz'da Datça Açıkhava Tiyatrosu’nda yapacağı bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*