ATA uçağı yemek mönüsüne yalanlama

ATA uçağı yemek mönüsüne yalanlama.10149
  • Giriş : 06.06.2009 / 16:34:00

THY da ikram hizmeti veren Turkish DO & CO İkram Hizmetleri A.Ş, bir gazetede yer alan ''Başbakan'ın Uçağında 140 Çeşit Yemek'' başlıklı haberin doğruyu yansıtmadığını bildirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Turkish DO & CO İkram Hizmetleri A.Ş'den yapılan yazılı açıklamada, şirketin, 60'dan fazla müşterisi olan ve günde 400-650 uçağa hizmet veren bir ikram şirketi olduğu belirtilerek, şöyle denildi:

''Turkish DO & CO, Sayın Cumhurbaşkanı, Sayın Başbakan ve diğer devlet görevlilerimizin seyahat ettikleri uçakların yanı sıra ülkemizi ziyaret eden birçok ülkenin devlet başkanına ve başbakanlarına da özel VIP uçuşlarında hizmet vermektedir.

Tarifeli ve özel tüm uçuşlar için bin 500 civarında farklı menüsü bulunan Turkish DO & CO, hizmet verdiği tüm VIP uçuşları için hazırladığı, şirket içi hizmet amaçlı kataloğunda, bu ürünlerden bir kısmını kullanarak müşterilerine değişik alternatifler sunmaktadır. Uçuşlar için bu katalogdan seçilen menüler ayrıca belirlenmekte ve özel uçak yemek menüsü olarak müşterilerimize sunulmaktadır.

Hizmet verdiğimiz tüm VIP uçuşlarında uyguladığımız özenli hizmet ve servis anlayışı Sayın Başbakanımızın uçuşlarında da aynı şekilde gerçekleştirilmektedir. 'Başbakan'ın Uçağında 140 Çeşit Yemek' başlıklı kimi bilgiler doğruyu yansıtmamakta ve kamuoyunu yanıltıcı niteliktedir.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*