Atama kararları açıklandı

  • Giriş : 04.07.2006 / 00:00:00

Bakanlıklarda bazı kadrolara yapılan atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan atama kararları şöyle:

Devlet Planlama Teşkilatı Müsteşarlığı'nda açık bulunan Planlama Uzmanlığına Daire Başkanı Nuri Birtek atandı.

Muğla İl Müftülüğü'ne, Afyonkarahisar İl Müftüsü Niyazi Ersoy getirildi.

Gümrük Müsteşarlığı'nda açık bulunan Gümrükler Genel Müdür Yardımcılığı'na aynı yer Daire Başkanı Halit Hanoğlu atandı. Kırşehir Bayındırlık ve İskan Müdürlüğü'ne, Fethi Şahinoğlu getirildi.

Karayolları Genel Müdürlüğü'nde açık bulunan Antalya 13. Bölge Müdürlüğü'ne Erzurum 12. Bölge Müdür Yardımcısı Zeynel Abidin Yeşil atandı.

Sağlık Bakanlığı Bakanlık Müfettişliklerine; PTT Genel Müdürlüğü Müfettişi Erol Yılmaz, PTT Genel Müdürlüğü Müfettişi Özkan Özdemir, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Başmüfettişi Yusuf Aydın, Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğü Müfettişi Kenan Bozkurt, Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Başmüfettişi Muharrem Serdar Kasap, Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Başmüfettişi Mehmet Haluk Uçkun, Tütün, Tütün Mamulleri, Tuz ve Alkol İşletmeleri A.Ş. Genel Müdürlüğü Başmüfettişi Sadrettin Taşçı, Kıyı Emniyeti ve Gemi Kurtarma İşletmeleri Genel Müdürlüğü Başmüfettişi Mevlüt Serdar, PTT Genel Müdürlüğü Müfettişi Yasin Kemertaş, Tütün, Tütün Mamulleri, Tuz ve Alkol İşletmeleri A.Ş. Genel Müdürlüğü Başmüfettişi Ömer Yürekli getirildi.

Van İl Sanayi ve Ticaret Müdürlüğüne Kemal Koçak Bayramoğlu atanırken, Aksaray İl Sanayi ve Ticaret Müdürlüğü'ne Lokman Yeğen getirildi.

Çevre ve Orman Bakanlığı'na bağlı Bakanlık Müşavirliği'ne Turgut Yıldız atandı. Teftiş Kurulu Başkanlığında açık bulunan Müfettişliğe, İller Bankası Müfettişi Onur Özavcı getirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious