Atama kararları

  • Giriş : 29.11.2006 / 00:00:00

Bakanlıklarda yapılan atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Çevre ve Orman Bakanlığı'nda Müsteşarlığa Prof. Dr. Hasan Zuhuri Sarıkaya atandı.

Hazine Müsteşarlığı'nda açık bulunan Kamu Finansmanı Genel Müdürlüğü'ne, aynı yer Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Coşkun Cangöz atanacak.

Hazine Müsteşarlığı'nda açık bulunan Dış Ekonomik İlişkiler Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcılığı'na, aynı yer Daire Başkanı Özgür Pehlivan getirildi.

Bingöl İl Müftülüğü'ne, Diyarbakır Silvan İlçesi Müftüsü Hasan Çağlar atandı.

Dış Ticaret Müsteşarlığı'nda açık bulunan Ekonomik Araştırmalar ve Değerlendirme Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcılığı'na, İhracat Genel Müdürlüğü Dış Ticaret Uzmanı Şahin Yaman getirildi.

Gümrük Müsteşarlığında açık bulunan Malatya Gümrük ve Muhafaza Başmüdürlüğü'ne Bursa Gümrük ve Muhafaza Başmüdür Yardımcısı Nurettin Cengiz atandı.

Gümrük Müsteşarlığında açık bulunan Hopa Gümrük ve Muhafaza Başmüdürlüğü'ne aynı yer Başmüdür Yardımcısı Mehmet Hilmi Türkoğlu getirildi.

Milli Eğitim Bakanlığı'nda açık bulunan Müfettişliğe Müfettiş Yardımcısı Galip Esmer atanırken 5'inci derece kadrolu Müfettişliklere, Müfettiş Yardımcıları Musa Ertit, İlhan Çoban, Özgür Kaya, Hüseyin Acer, Hasan Ünsal, Sabahattin Ülker, İrfan Koramaz, Remzi Kattaş, Ertuğrul Toy,Mahmut Barışçıl, Osman Kaş, Adem Yaman, Mehmet Davut Demirci ile Faruk Erdal Onursal atandı.

Bayındırlık ve İskan Bakanlığı'na bağlı Teknik Araştırma ve Uygulama Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Vuran Demir ve Karayolları Genel Müdürlüğü Van 11'inci Bölge Müdürü Metin Görmen başka bir göreve atanmak üzere bu görevlerinden alındı.

Sağlık Bakanlığı'nda açık bulunan Bakanlık Müşavirliği'ne, Yrd.Doç. Dr. Sıdıka Yüzügüllü atandı.

Muş İl Sağlık Müdürlüğü'ne, Dr. Kenan Akpolat getirildi.

Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'na bağlı Tunceli İl Sanayi ve Ticaret Müdürlüğü'ne Elazığ İl Sanayi ve Ticaret Müdürü Refik Duman atandı.

Tokat İl Sanayi ve Ticaret Müdürü Süleyman Şentürk başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.

Kültür ve Turizm Bakanlığı'nda Bakanlık Müşavirliği'ne, İbrahim Atalay getirildi.

Muğla İl Kültür ve Turizm Müdürü Erdem Uyanık, başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious