Atama kararları resmi gazetede

Atama kararları resmi gazetede.9413
  • Giriş : 10.02.2009 / 10:00:00

Başbakanlık ile Devlet, Dışişleri, Milli Eğitim, Bayındırlık ve İskan, Ulaştırma, Sanayi ve Ticaret, Enerji ve Tabii Kaynaklar, Kültür ve Turizm Bakanlıklarına ait atama kararları yayınlandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


Başbakanlık Yüksek Denetleme Kurulunda boş bulunan üyeliğe Hüsnü Tekin, Başbakanlık Müsteşar Yardımcılığına Adalet Bakanlığı Yüksek Müşaviri Mahsut Mete getirildi.

Başbakanlık Müsteşar Yardımcılığına Adalet Bakanlığı Bakanlık Yüksek Müşaviri Maksut Mete, Devlet Bakanlığına bağlı Dış Ticaret Müsteşarlığı İthalat Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcılığına aynı yer Şube Müdürü Mustafa Sever, Dışişleri Bakanlığı Müşavirliğine Mehmet Vefik Fenmen atandı.

Rize Milli Eğitim Müdürlüğüne Halit Yüce, Bitlis Milli Eğitim Müdürlüğüne Mehmet Emin Korkmaz, Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Kilis İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bulut, Niğde Milli Eğitim Müdürlüğüne Ali Said Çalışkan, Hatay Milli Eğitim Müdürlüğüne Şenol Genç'in atanmasına ilişkin kararlar da Resmi Gazete'de yayımlandı.

Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Müşavirliğine Tuğba Atlı, Ulaştırma Bakanlığı Karayolları Genel Müdürlüğü 1'inci Hukuk Müşavirliğine Nurgül Uraloğlu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Türkiye Elektromekanik Sanayii A.Ş. Genel Müdür Yardımcılığı ve Yönetim Kurulu Üyeliğine Halil Tokel, Kültür ve Turizm Bakanlığı Müşavirliğine Araştırma ve Eğitim Genel Müdür Yardımcısı Dr. Şeyda Odabaşı, Araştırma ve Eğitim Genel Müdür Yardımcılığına da Bakanlık Müşaviri Abdulkadir Yıldız, Kars İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne ise Hayrettin Çetin getirildi.

Sanayi ve Ticaret Bakanlığı İzmir İl Sanayi ve Ticaret Müdürü Mustafa Engin Gürkan da başka bir göreve atanmak üzere görevden alındı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*