Ataman: "Büyük hayal kırıklığı oldu"

Ataman:
  • Giriş : 14.01.2009 / 23:33:00

ULEB Avrupa Ligi'nde İspanya'nın Real Madrid takımına yenilen ve guruptan çıkamayan Efes Pilsen'in antrenörü Ergin Ataman, bu sonucun kendisi için büyük hayal kırıklığı olduğunu söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ergin Ataman, maç sonrası düzenlenen basın toplantısında, Beko Basketbol Ligi'nde birinci olduklarını ancak, Avrupa'da ilk 16'ya kalamadıklarını belirterek, "Bu turu sadece Real Madrid karşısında aldığımız yenilgiyle değil, özellikle evimizde şanssız bir şekilde yenildiğimiz Panionios karşılaşmasında kaybettik" dedi.

Antrenör Ataman, yaşadığı hayal kırıklığının sadece ilk 16'ya kalamamakla değil, takımdaki önemli oyunculardan beklenen performansı alamamanın yanı sıra, Avrupa Ligi Hakemler Organizasyonu nedeniyle de yaşadığını dile getirdi. Ataman, Real Madrid-Efes Pilsen maçına İtalyan hakemlerin verilmesini de eleştirerek bunun Avrupa Ligi Hakemler Organizasyonu'nun bir hatası olduğunu ifade etti.

Efes Pilsen Antrenörü Ergin Ataman, "Bazı oyuncularla yollarınızı ayırmayı düşünüyor musunuz?" şeklindeki soruya da "Değerlendirmeleri yarın yapacağız" yanıtını verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*