Athena Gökhan hangi tarikattan olabilir? - O Ses Türkiye Gökhan Özoğuz Cerrahi mi? Elenenler

Athena Gökhan hangi tarikattan olabilir? - O Ses Türkiye Gökhan Özoğuz Cerrahi mi? Elenenler.14153
14.01.2014 / 20:35:41

O Ses Türkiye yarışmasının sevilen jürisi Gökhan Özoğuz'un abdest alıp namaz kılması, dua etmesi için herhangi bir tarikattan olması gerekmiyor!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Bir hayranının geçen hafta kendisini abdest alırken fotoğraflamasıyla gündeme gelen Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, dua ederken fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı.Çok sayıda dövmesi olan sevilen sanatçı dövme engel değil dedi. Gökhan Özoğuz, dua ederken fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı.

Özoğuz, fotoğrafın altına da şu notu düştü: Dini konular çok hassas, farklı yöne çekilmesinden korktuğum için yorum yapmayacağım. Namaz, abdest veya dua için dövme engel değil. Evet ben Müslümanım ve dinimi yaşayabildiğim kadar yaşamaya çalışıyorum.Özoğuz'un abdest alırken çekilmiş fotoğrafı oldukça konuşulan olaylardan olmuştu!

Bu arada Cengiz Semercioğlu da Gökhan'ın yıllar önce başına gelen bir olayı köşesine taşıdı. Gökhan'ın gördüğü bir rüyayı anlatan Semercioğlu, Rock şarkıcısının dine nasıl yöneldiğinin hikayesinin de ne zaman başladığını okuyucu ve hayranlarıyla paylaştı.

İşte Semercioğlu'nun köşe yazısından ilgili bölüm:

Abdest alırken gösteren fotoğrafı, fazlasıyla ilginç buldu Gökhan'ın... Oysa o daha 2010'da şöyle anlatmıştı:

"HAYATIMDA HİÇ YAŞAMADIĞIM BİR DUYGU"

"Yıllar önce bir turneye gidiyoruz. Sabaha karşı otobüste uyuyorum. İçimden bir sıcak su aktı. Uyandım nerede olduğumuzu sordum. Konya'da olduğumuzu söylediler. Hayatımda böyle bir duyguyu hiç yaşamamıştım. Ne olduysa ondan sonra oldu. Sonra ben bu rüyanın peşine düştüm. Mevlana'nın ne olduğunu ve ne hizmette bulunduğunu araştırmaya itti bu rüya beni. Okuyorum ama daha yolun başındayım."

Öte yandan eçen yıla oranla bu sezon reytingi daha da artan 'O Ses Türkiye' yarışmasının en renkli jürilerinden Athena Gökhan eğlenceli ve sempatik hali ile birden büyük ilgi görmeye başladı. Şirin tavırlarıyla herkesi kendine hayran bırakan Gökhan, sosyal medyada konuşulmaya devam ediyor.

Programın yayınlandığı günlerde Twitter'ın en çok konuşulan isimlerinden biri olan Athena Gökhan'ın şimdi de abdest alırken çekilen fotoğrafı internette paylaşılmaya başladı.

Athena Gökhan'a camiide rastlayan bir hayranı şarkıcının abdest aldığı anın fotoğrafını yayınladı

TARİKAT MÜRİDİ OLDUĞU İDDİA EDİLMİŞTİ

Ünlü sanatçının daha önce de Kıbrıs'taki Şeyh Nazım Kıbrısi'nin müridi olduğu iddia edilmişti.

Bu arada O Ses Türkiye yarışması yılbaşı akşamı Star TV ekranlarında özel bölümle ekranlarda olurken Murat Boz, Hadise ve Athena Gökhan bireysel performanslarıyla TV8 ekranlarında olacak. Star TV ekranlarında yayınlanan 3 Adam programının sunucuları Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak, skeçleriyle TV8 ekranlarında olacaklar. Acun Ilıcalı'nın yeni sezonda TV8'e taşıyacağı O Ses Türkiye ve 3 Adam yılbaşında gelecek sezon yer alacakları kanalda ilk programlarını yapacaklar.

Tv8 muhteşem Yılbaşı Özel Programı ile izleyicilerine tadına doyulmaz bir yılbaşı akşamı yaşatacak ve 2014’ü karşılarken özlenen yılbaşı eğlencelerini izleyicilerinin evlerine taşıyacak.

Doyasıya müzik olacak


Tv8 Yılbaşı Özel Programı, birbirinden ünlü konuklar, sürprizler ve muhteşem şovlarıyla sadece tv8 izleyicileri ile buluşacak… tv8 izleyicilerinin evlerine ilk olarak Murat Boz konuk olacak. Birbirinden özel şarkıları ve muhteşem davul şovu ile izleyicilere keyifli dakikalar yaşatacak. Hadise; en sevilen şarkıları ve geceye damgasını vuran dans gösterisi ile ekran başındaki tv8 izleyicilerini coşturacak. Athena ise; hafızalara kazınacak sahne performansı ile seyircilere unutulmaz bir yeni yıl partisi yaşatacak…

Ekranlarda izleyicilerini kahkahalara boğan 3 Adam, birbirinden özel ve yılbaşı temalı skeçleri ile sadece tv8 izleyicilerine neşe dolu bir gece geçirtecek.

Program sadece bu kadar olmayacak

Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında izleyicilerin beğenisini toplayan isimler; “Kuzeyin Uşakları” grubu, Delivery Dogs grubu ve İlker Atak özel dans gösterilerini sadece tv8 izleyicilerine sergileyecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*