Atiba: Daha fazla saygıyı hak ediyorum

Atiba: Daha fazla saygıyı hak ediyorum.15459
  • Giriş : 02.06.2018 / 08:48:00

Tecrübeli oyuncu Atiba Hutchinson, yaşananlara sitem etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Uzun süredir Beşiktaş formasıyla sahalarda ter döken ve gitmesi gündemde olan Atiba Hutchinson, şu aralar zor günler geçiriyor.

Kanadalı futbolcu, yeni kontrat görüşmelerinin beklediği gibi gitmemesi sebebiyle tepkili... 35 yaşındaki ön libero, “Sözleşmemin bittiği her dönemde böyle oluyor. Beşiktaş için 5 yıl mücadele ettim. Daha fazla saygıyı hak ettiğimi düşünüyorum” diye konuştu.

Kara Kartal’la olan sözleşmesi sona eren isimler arasında yer alan Atiba Hutchinson, 5 yılını verdiği Beşiktaş’la yola devam etmek istediğini açıklamıştı. Kulüple menajeri aracılığıyla görüşmelere başlayan 35 yaşındaki ön liberoya, geçen sezon kazandığı maaşın yarısı önerilmişti. 1 yıllık kontrat için 750 bin Euro maaş artı 10 bin Euro da maç başı ücret teklif edilen deneyimli oyuncu, bu öneriyi kabul etmeye yanaşmıyor.Konuyla ilgili olarak düşüncelerini yakın çevresiyle paylaşan deneyimli futbolcu, adeta isyan etti.

Deneyimli futbolcu, “Sözleşmemin bittiği her dönemde böyle oluyor. Beşiktaş için 5 yıl mücadele ettim. Daha fazla saygıyı hak ettiğimi düşünüyorum. Ben ve ailem burada çok mutluyuz. 1 yıl daha üst düzeyde Futbol oynayabilecek durumdayım. Umarım görüşmeler beklediğim gibi sonuçlanır” ifadelerini kullandı. Beşiktaş formasıyla 5 sezonda 194 maça çıkan Atiba, 9 gol atmıştı.

FANATİK

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*