Atilla Koç'tan ağabeye gözyaşı

Atilla Koç'tan ağabeye gözyaşı.9739
  • Giriş : 19.11.2008 / 18:06:00

Adalet ve Kalkınma Partisi Aydın Milletvekili, önceki dönem Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç abisinin cenaze töreninde gözyaşlarını tutamadı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Mehmet Koç, Köşk ilçesinde kılınan cenaze namazının ardından ilçeye bağlı Ilıdağ Köyü'nde toprağa verildi. Taziyeleri kabul eden AK Parti Aydın Milletvekili Atilla Koç'u yakınları siyasetçiler ve turizmciler teselli etti.

Cenaze törenine Aydın Valisi Mustafa Malay, AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, ilçe kaymakamları, MHP İl Başkanı Hasan Muti, daire müdürleri, çevre ilçe ve beldelerin belediye başkanları ile özellikle Kuşadası'nda faaliyetlerini turizmciler ve Köşk halkı katıldı.

Bilindiği gibi Atilla Koç'un 83 yaşındaki abisi Mehmet Koç, uzun süredir prostat kanseri nedeniyle tedavi görüyordu. İyilik severliği ve halka yol göstericiliği ile tanınan Mehmet Koç, dün sabaha karşı tedavi gördüğü Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde hayatını kaybetmişti. Atilla Koç ve Dr. Ahmet Koç'un kardeşi olan Ali, Hakan ve Hafize Koç'un babası Mehmet Koç, dualarla son yolculuğuna uğurlandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*