Atilla taş Umre'ye gitti

Atilla taş Umre'ye gitti.8103
  • Giriş : 29.04.2008 / 20:43:00
  • Güncelleme : 01.09.2016 / 17:04:19

"Bütün sevenlerim haklarını helal etsinler, artık dinimi yaşamak istiyorum"

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Ünlü sanatçı Atilla Taş, Umre'ye gitti. Bütün sevenlerinden helallik isteyen sanatçı, "Artık dinimi yaşamak istiyorum" dedi.

THY'nin İstanbul-Medine seferini yapan tarifeli uçağıyla kutsal topraklara giden ünlü Şarkıcı Atilla Taş, Atatürk Havalimanı'nda ihram giyerek gazetecilerin karşısına geçti. Umre kafilesi ile birlikte Suudi Arabistan'a gideceği için çok mutlu olduğunu söyleyen Taş, bundan sonraki hayatında daha dikkatli olacağının altını çizerek, dinini daha çok yaşayacağını vurguladı.

Taş, "Uzun zamandır Umreye gitmeyi düşünüyordum. Karşıma güzel bir fırsat çıktı. Ben de bu fırsatı değerlendirmek istedim. Çünkü iş ve konser yoğunluğu nedeniyle bazı şeyleri hep erteliyoruz. Benim yaptığım da çok özel ve artı bir şey değil. Gücü yeten her Müsluman'ın yapması gereken bir şey. Bana da kısmet oldu. Allah'ıma şükrediyorum. Bundan sonra hayatıma daha dikkat etmek zorundayım ve de dinimi daha çok yaşamak istiyorum" dedi.

Gazetecilerin "Hacca gitmeyi düşünüyor musunuz?" şeklindeki sorusuna ünlü sanatçı, "Evet hacca da gitmeyi düşünüyorum. Allah onu da nasip eder inşallah. İçinde bulunduğum dünya, yaptığım işten manevi açıdan hiçbir şey vermedi. Hiçbir hazzım olmadı. Çok paralar kazandım, şöhret kazandım ama manevi açıdan hep bir boşluk vardı. Kendi adıma bize bunları veren Allah'ı unuttuğumu söyleyebilirim. Buradan bütün sevenlerimden helallik istiyorum. Haklarını helal etsinler. Kimi kırdıysam isteyerek ya da istemeyerek üzdüysem hepsinden özür diliyorum" cevabını verdi.

Atilla Taş, içinde yaşadığı dünyanın maneviyatı tamamen unutturduğunu ve çok büyük bunalımlar yaşadığını belirtti. Çok para kazandığını, fakat bununla birlikte başka şeyleri kaybettiğini ifade eden sanatçı, "Dünyadaki birçok şey geçici ama ben kalıcı şeyler istiyorum. Ve geçici bir çok zevk yaşadım. Ama bundan sonra daha maneviyatı yüksek şeyler yapmak istiyorum. Hayatıma daha dikkat edeceğim. Bundan sonra beni öyle barlarda diskolarda gece hayatında göremeyeceksiniz. Bundan sonra işimi de yapacağım ancak bazı kurallara da riayet edeceğim. Aşırıya kaçmadan işimi yapmaya devam edeceğim. Eğlencenin ve gece hayatının sonu yok" açıklamasında bulundu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious