Atilla Uğur GATA'ya mı gidiyor?

Atilla Uğur GATA'ya mı gidiyor?.8215
  • Giriş : 20.02.2009 / 17:34:00

Ergenekon soruşturması kapsamında tutuklu bulunan Emekli Albay Hasan Atilla Uğur, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getirildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Silivri Cezaevi'nde geçtiğimiz temmuz ayından beri tutuklu bulunan eski Jandarma Genel Komutanlığı İstihbarat Başkanlığı Teknik Takip Daire Başkanı emekli Albay Atilla Uğur'un kalp rahatsızlığı olduğu iddia edildi.

Atilla Uğur, cezaevi nakil aracılığıyla jandarma erlerinin kontrolü altında hastanenin poliklinikler bölümünü getirildi. Polis ve jandarma basın mensuplarının görüntü almaması için önlem aldı. Araç poliklinik önünde bir süre bekleyince yoğun trafik oluştu. Uğur içeri alındıktan sonra vatandaşlar bir süre polikliniğe alınmadı. Uğur'un burada EKG'sinin çekileceği, kan testlerine tabi tutulacağı öğrenildi. Uğur'un GATA'ya sevk edilip edilmeyeceğiyle ilgili bir bilgi verilmedi.

Atilla Uğur, 1 Temmuz 2008'de yapılan operasyonda Şener Eruygur, Hurşit Tolon ve Sinan Aygün gibi isimlerle birlikte gözaltına alınmış, 5 Temmuz'da tutuklanarak Silivri Cezaevi'ne nakledilmişti.


Atilla Uğur dışnda Ergenekon tutuklusu olan emekli Tuğgeneral Veli Küçük'te hastaneye kaldırıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*