Atlasjet, hangi seferlerini kaldırdı?

Atlasjet, hangi seferlerini kaldırdı?.12906
  • Giriş : 24.10.2008 / 10:18:00

Atlasjet tarafından 2 yıldır devam eden Çanakkale-İstanbul arasındaki uçak seferleri yeterli doluluk oranının yakalanamaması sebebiyle kaldırıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Atlasjet tarafından 4 Aralık 2006 tarihinden buyana devam eden Çanakkale-İstanbul arasındaki uçak seferleri yeterli doluluk oranının yakalanamaması sebebiyle kaldırıldı.

Çanakkale Valisi Orhan Kırlı, 4 Aralık 2007 tarihinde başlayan Çanakkale-İstanbul arasındaki tarifeli seferlerin kalkmaması için ellerinden gelen çabayı gösterdiklerini belirterek; "Bu konuda yaptığımız bütün görüşmelere rağmen olumlu sonuç alamadık. AtlasJet Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy ile önceki gün Ticaret ve Sanayi Odası'ndan Hayrettin Dereli ve Gestaş Genel Müdürümüz Hasan Yürükçü İstanbul'a giderek kendisi ile görüşme yaptılar. Ancak bundan da olumlu sonuç alamadık. Çanakkale'nin turizminin gelişmesi için havayolu ile ulaşım şart. Bu sebeple Türk Hava Yolları yetkilileri ile görüşmelerimiz devam ediyor. Türk Hava Yolları Genel Müdürümüz Mart veya Nisan ayında Çanakkale-İstanbul arasında seferlerin başlaması konusunda bana ve Milletvekillerimize söz verdi. Bu konudaki görüşmelerimiz devam ediyor" dedi.

Bu arada Atlasjet firması da 25 Ekim Cumartesi gününden itibaren Çanakkale-İstanbul arasındaki uçuşlarını da sonlandırdı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*