Atlasjet tepe yönetiminde deprem

Atlasjet tepe yönetiminde deprem.15322
  • Giriş : 05.02.2008 / 20:41:00

Isparta'da 57 kişini öldüğü uçak kazası ile zor günler geçiren Atlasjet'te aralarında CEO Tuncay Doğaner'in de bulunduğu birçok üst düzey yöneticinin işine son verildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Türkiye'nin en büyük havayolu şirketlerinden olan Atlasjet'te CEO'luk görevine Orhan Coşkun atandı.

2008'i yenilenme yılı ilan ederek hedeflerini büyüten ve bu hedeflere daha dinamik bir kadroyla ulaşmayı amaçlayan Atlasjet; CEO Tuncay Doğaner, Uçuş İşletmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Erbilgin, Kalite Müdürü Mustafa Hesapçıoğlu, Eğitim Müdürü Doğan İnanç ve Ticaret Müdürü Batuhan Karataş'ın görevlerine son verdi. Atlasjet'te CEO'luk görevine Orhan Coşkun atandı.

Yeni dönemde Kalite Müdürlüğü görevini Bülent Boralı, Eğitim Müdürlüğü görevini Mecit Tugal ve Uçuş İşletme Müdürlüğü görevini de Ahmet Ata üstlendi.

Bu yeni dönemde büyüme çalışmalarını sürdüren Atlasjet, filosuna yeni uçaklar katmaya devam ediyor. Kısa bir süreliğine filosunda yer verdiği MD uçaklarının tamamını uçuştan alarak filosundan tamamen çıkaran Atlasjet; Boeing ve Airbus'la çok sayıda yeni uçak alımı için görüşmelerini sürdürüyor. Atlasjet'in ilk yeni uçağı bir Boeing 757 oldu. Yeni uçak 14 Şubat 2008'de seferlerine başlıyor.

İHA

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious