Atlasjet'ten Uşak'a yeni seferler

Atlasjet'ten Uşak'a yeni seferler.15322
  • Giriş : 21.03.2008 / 20:19:00

Atlasjet Havayollarının, 8 Nisan'dan itibaren Uşak-İstanbul karşılıklı uçak seferlerini artırarak, haftada 6 güne çıkaracağı bildirildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Atlasjet Havayollarından yapılan açıklamada, Uşak'a seferlerin, başladığı günden bu yana artan talep üzerine, 8 Nisan'dan itibaren haftada 6 güne çıkarılacağı kaydedildi.

Uşak-İstanbul uçuşlarının, Kanada yapımı Bombardier CRJ 900 bölgesel yolcu jetleriyle gerçekleştirildiği belirtilerek, şöyle denildi:

''Dünyanın üçüncü büyük şirketi olan Bombardier'in ürettiği CRJ 900 uçakları, güvenilir ve ekonomik uçuşlar için gayet uygundur. En zor pist koşullarında bile daha büyük uçaklara kıyasla hareket kabiliyeti yüksek olup, rahatça iniş yapabilmektedir. 90 kişilik CRJ 900'ler, uçuş esnasında yolcuya konfor limitinin en yükseğini sunmaktadır.

Karşılıklı tarifeli Uşak-İstanbul seferlerini 8 Nisan'dan itibaren 6 güne çıkartacak olan Atlasjet Havayolları ile İstanbul'dan Uşak'a seyahat edecek yolcular, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Pazar günleri 22.30 saatleri için biletlerini satın alabilirler. Uşak'tan İstanbul'a seyahat edecek yolcular ise Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri 06.30 saatleri için bilet rezervasyonlarını yaptırabilirler.''

Açıklamada ayrıca, Atlasjet yolcularının Uşak Havaalanı ile şehir merkezi arasındaki ulaşımlarının ücretsiz servis araçlarıyla sağlandığı kaydedildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious