ATO'dan kiralık kongre merkezi

ATO'dan kiralık kongre merkezi.9390
  • Giriş : 21.12.2008 / 11:00:00

Ankara Ticaret Odası tarafından yaptırılan ve Türkiye'nin en büyük konferans salonuna sahip Kongre Merkezi, 5 yıllık bir süreyle kiralanmak üzere ihaleye çıkarıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, Eskişehir Yolu üzerinde bulunan Kongre Merkezinde 3 bin 200 kişi kapasiteli ve 4 bin metre karelik konferans salonu yer alıyor.

Söz konusu salon, bu özelliği ile ATO Kongre Merkezini Türkiye'nin en büyük, Avrupa'nın ise ikince büyük kongre merkezi haline getiriyor.

Kongre Merkezinde ayrıca 3 biner metre karelik ve gerektiğinde 4'e bölünebilen 2 salonun yanı sıra bin 500 metre karelik çok amaçlı, 400 metre karelik 2 VİP toplantı salonu, 2 adet 100 metre karelik, 5 adet de 50 metre karelik olmak üzere toplam 12 salon yer alıyor. 3 bin 200 kişilik konferans salonu da eklendiğinde toplam salon sayısı 13'e ulaşıyor.

Kongre merkezinde, büyük toplantı salonlarının fuayelerinin yanı sıra, bu salonlara açılan iç sokaklar da gerektiğinde sergi alanları olarak kullanılabiliyor. Bin kişilik açık otoparkı da bulunan kongre merkezinde ayrıca bağımsız girişi bulunan bir restoran ile bir de cafe yer alıyor.

-İHALE ŞARTLARI-

Kongre Merkezi'nin kiralanmasına ilişkin ihale şartnamesi, bin YTL karşılığında ATO Mali İşler Müdürlüğü'nden yarından itibaren mesai saatleri içerisinde sağlanabilecek.

İsteklilerin şartnameye uygun olarak hazırlayacakları teklif mektubu ve eklerini en geç 16 Ocak 2009 Cuma günü saat 17.00'ye kadar elden teslim etmeleri gerekiyor.

ATO, 4734 sayılı Kamu İhale Kanunun ile 4745 sayılı Kamu İhale sözleşmeleri Kanununa tabi olmadığından söz konusu ihaleyi yapıp yapmamakta, dilediğine vermekte, uygun bedelin tespitinde ve ihaleyi kısmen veya tamamen iptal etmekte serbest olacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*