ATS'nin ödül gecesinin baş konuğu

ATS'nin ödül gecesinin baş konuğu.13224
  • Giriş : 28.05.2009 / 22:53:00

Amerikan Türk Cemiyeti (ATS) ''Kurumsal Ortaklık Ödülü''nü bu yıl Coca-Cola İçecek A.Ş'ye vereceği gala gecesine Türkiye'den Rahmi Koç da katılacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik


Merkezi New York'ta bulunan Amerikan Türk Cemiyetinin (ATS) ''Kurumsal Ortaklık Ödülü''nü bu yıl Coca-Cola İçecek A.Ş'ye vereceği gala gecesine, ABD'nin eski dışişleri bakanlarından Madeleine Albright ve Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç da katılacak.

60. kuruluş yıl dönümünü de kutlayacağı gala yemeğinde ATS, ''Kurumsal Ortaklık Ödülünü'' Coca-Cola Yönetim Kurulu Başkanı ve Üst Yöneticisi (CEO) Muhtar Kent ile Anadolu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan'a verecek.

ATS Başkanı Murat Köprülü'nün ev sahipliği yapacağı geceye, Türk ve Amerikan iş dünyasından 300'ün üzerinde üst düzey yönetici, hükümet yetkilileri, diplomatlar, ABD ve Türk toplumunun önde gelen isimleri, akademisyenler ve sanatçıların katılması bekleniyor.

ATS her yıl aralarında başarılı işbirliği kuran Türk ve Amerikalı şirketlere, düzenlediği gala gecesinde ödül veriyor. ATS daha önce de Ford Motor ile Koç Holding, Citi Bank ile Sabancı Holding ve GE ile Doğuş Holding'in kurumsal işbirliklerini kutlamıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*