ATV'de anahaberde Kozluklu krizi

ATV'de anahaberde Kozluklu krizi.11631
  • Giriş : 27.05.2009 / 21:23:00
  • Güncelleme : 27.05.2009 / 21:31:53

Fuat Uğur, atv anchormanı Fuat Kozluklu'nun biletini bu sabah kesti...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fuat Kozluklu, atv Haber'deki son bültenini dün sundu. Fuat Uğur, yönetimle dün akşam gerçekleştirdiği toplantı sonrasında, Kozluklu'nun biletini kesti.
"BU İŞTE BENİM SUÇUM YOK"
ATV haberde depremin ayak sesleri bir süredir duyuluyordu. Mehmet Barlas'tan devraldığında zaten düşük olan reytingler Kozluklu'nun anchormanlik yaptığı bir sene boyunca hızla düşmeye devam etti. Büyük kanallar arasında sürekli en sonuncu olan ATV Haber'de kan değişikliği gündeme geldi.
ALİ KIRCA GELECEK İDDİASI
Gazeteciler.com, geçtiğimiz hafta Show Haber'den parasını alamayan Ali Kırca ve ekibinin rahatsızlığını gündeme taşımış, Kırca'nın eski kanalıyla flörte başladığını duyurmuştu. Bir süredir konuyu kendi aralarında tartışan ATV yöneticileri, Ali Kırca'nın Show Haber'deki rahatsızlığının gündeme gelmesiyle kolları sıvadı. Kesin anlaşma henüz olmasa da Kırca'nın "atv'den emekli olmak isterdim" diyerek açık kapı bırakması süreci hızlandırdı.

İKİ FUAT ÇARPIŞIYORDU
Düşük reytingin yanısıra karardaki bir diğer etken de Kozluklu'nun, ATV Haber Yayın Yönetmeni Fuat Uğur ile arasındaki gerginlik. ATV Haber'in içeriğinden memnun olmayan Kozluklu, Fuat Uğur'la ters düşmüştü. Zoraki görüşmelerin dışında Kozluklu'la bir araya gelmemeye özen gösteren Fuat Uğur, Defne Samyeli ile görüşmüş ve yönetimi ikna etmeye çalışmıştı.
KOZLUKLU'YA YOL VERİLDİ
Bu görüşmelerden olumlu sinyaller alan ATV Haber Genel Yayın yönetmeni Fuat Uğur dün yönetimle yaptığı toplantı sonrasında Kozluklu'nun biletini kesti.
atv Haber'i bu akşam Şebnem Çınar Küçük sunacak. Haftasonu haberlerini de öğlen bültenini sunan Aslıgül Atasagun sunacak.

Bu sabah 'düşük reyting' gerekçe gösterilerek tebligat yapılan Kozluklu ise yaptığı açıklamada, "Bu işte benim suçum yok" dedi.
Düne kadar Kozluklu'nun sunduğu ATV Haber'in izlenme oranı gerçekten de çok iç açıcı değil. Mehmet Barlas'tan devraldığında düşük olan reytingler, Kozluklu'nun anchormanlik yaptığı bir sene boyunca düşüşünü sürdürdü. ATV Haber, sürekli büyük kanallar arasında en sonuncu oldu.

GAZETECİLER.COM

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*