Aurelio FB'den gittiğine bin pişman

Aurelio FB'den gittiğine bin pişman.12905
  • Giriş : 31.01.2009 / 16:22:00

Geçen sezon sonunda, Fenerbahçe’nin sözleşme uzatmaması üzerine, İspanya’nın Real Betis kulübüne transfer olan Mehmet Aurelio, bu kararı nedeniyle büyük pişmanlık yaşıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Atv Spor Müdürü Selçuk Manav'a açıklamalarda bulunan tecrübeli futbolcunun birbirinden çarpıcı sözleri şöyle: "Çok mutlu olduğum Fenerbahçe'den ayrılmak istemediğim halde olayların gelişimi beni Real Betis'e taşıdı. Aslında İspanya'da her şey çok güzel başladı. Kulübüm, takım arkadaşlarım ve taraftarlar bana gerçekten büyük ilgi gösterdiler. Ben de başarılı olmak için elimden geleni yaptım. Aldığım paranın karşılığını tam olarak vermeye çalıştım."

"Real Betis'te ortaya koyduğum başarılı performans nedeniyle bana "İmparator" lakabı takıldı. Fakat daha sonra işler kötü gitmeye başladı. İstediğimiz sonuçları alamadık. Ligde durumumuz pek iyi değil. Küme düşme hattındayız. Dönüp geçmişe baktığımda, F.Bahçe'den ayrıldığım için pişman olduğumu söyleyebilirim. Orada çok güzel günlerim geçti. Hayatımın sonuna kadar unutmayacağım mutluluklar yaşadım. Kalbimin yarısı Brezilya'ya, yarısı Türkiye'ye ait. Doğrusunu söylemek gerekirse burada çok mutlu değilim. F.Bahçe'deki ortamı arıyorum. Eğer F.Bahçe'den bana çağrı gelirse hemen kabul ederim ve gider Betis'li yöneticilerle konuşurum."

Vatan

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*