Aurelio transferinde son durum

Aurelio transferinde son durum.11918
  • Giriş : 02.10.2008 / 19:00:00

Fenerbahçe ile yollarını ayıran ve İspanya La Liga ekibi Real Betis'e transfer olan milli futbolcu Mehmet Aurelio hakkında çok çarpıcı bir gelişme yaşandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Bayram Tutumlu ile konuştuğunu belirten Beşiktaş'ın eski yöneticilerinden İhsan Kalkavan, "Allah'ın izniyle Aurelio Ocak'ta Beşiktaşlı olacak." dedi.

Best FM'den Özkan Öztürk'e konuşan İhsan Kalkavan; "Bayram Tutumlu ile kendim konuştum. Bana Mehmet Aurelio'nun Beşiktaş'a yakın olduğunu söyledi. Haberi Bayram bana direkt verdi. Ben gazetelerden öğrenmedim. İhsan ağabey durum böyle böyle ne yapalım dedi bana. Aramızda uzun yıllardır süren bir dostluk var. Bana bunu söyleyince çok heyecanlandım. Ertuğrul Hoca da çok arzu ediyor. Yönetim de istiyor. Bizler de çalışacağız ve Allah'ın izniyle Aurelio Ocak'ta Beşiktaşlı olacak." dedi.

Şu anda Betis ile resmi görüşmelerin başladığı iddia edilirken, Beşiktaş kulübü Mehmet Aurelio'ya Betis'den aldığının daha fazlasını verdiği belirtildi. Mehmet Aurelio'nun ise bu transfere çok sıcak baktığı ifade edildi. Beşiktaş yönetiminin transfer için yetki verdiği Bayram Tutumlu'nun Betis ile görüşmeleri sürdürdüğü iddia edildi.

BEŞİKTAŞ'TAN YAPILAN AÇIKLAMA

Bugün bazı basın organlarında yer alan Kulübümüz'ün Real Betis'in futbolcusu Aurelio'ya transfer teklif ettiği şeklindeki haberler asılsızdır.

Kulübümüz, bu futbolcu ile ilgilenmemektedir.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.

Beşiktaş JK

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*