Aurelio'dan dönüş sinyali

Aurelio'dan dönüş sinyali.12131
  • Giriş : 25.04.2009 / 14:40:00
  • Güncelleme : 25.04.2009 / 14:38:26

Fenerbahçe'den olaylı bir şekilde ayrılan oyunculardan biri olan Mehmet Aurelio da dönüş sinyalleri veriyor ama önünde bir engel var...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Appiah'tan sonra Real Betis'te umduğunu bulamayan Aurelio da Fenerbahçe'ye dönmek istiyor.

Htspor'un haberine göre Fenerbahçe'den olaylı bir şekilde ayrılan oyunculardan biri olan Mehmet Aurelio da dönüş sinyalleri verdi. Yıldız oyuncu, menajerinin baskısıyla sezon başı Real Betis'e transfer olmuştu. Ancak İspanya'ya büyük umutlarla transfer olan Marco, umduğunu bir türlü bulamadı.

Ne kendisi, ne de ailesi mutlu değil. Özellikle eşi, F.Bahçe'deki sambacıların eşleriyle yaptığı görüşmelerde Türkiye'ye geri dönmek istediklerini belirtiyor. Yıldız oyuncu da bazı yöneticilere 'gelebileceğini' söyledi. Ama Aurelio'nun bonservis bedeli, bu transferi biraz zora sokuyor.

-TEK ENGEL AZİZ YILDIRIM-

Appiah'tan sonra Aurelio'nun dönüşüne yönetimin büyük bölümü de sıcak bakıyor. Bu gelişmeler sonrasında iki yıldızın takıma katılmaları Başkan Aziz Yıldırım'a kaldı. Başkan Yıldırım, “Tamam” derse bu oyunculara geri dönüş kapısı açılmış olacak. Aurelio'nun kendisine verilen 5.2 milyon euroluk cezayı ödeyemeyeceği için dönmek istediği de gelen bilgiler arasında.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*