Aurelio'ya çılgın teklif

Aurelio'ya çılgın teklif.10689
  • Giriş : 28.09.2007 / 14:19:00

Beşiktaş, F.Bahçeli Aurelio'ya 3 yıl için 7.5 milyon euro önerdi. Transfer direkten döndü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Takvim gazetesinin haberine göre, siyah-beyazlılar, Mayıs'ta sözleşmesi bitecek olan Fenerbahçeli Aurelio'ya kanca attı. Nobre'yi de devreye sokarak 30 yaşındaki Brezilyalı yıldıza 3 yıllığına 7.5 milyon euro teklif etti. Olayı duyan yönetim, Sambacının kontratını Ocak'ta uzatma kararı aldı.

Sağlam da transferi çok istiyor
Transferde sürekli Fenerbahçeli futbolcuların peşine düşen Beşiktaş, bu kez de Aurelio'ya kanca attı... Sezon başında M.Yozgatlı ve Rüştü'yü ikna eden alan Siyah-Beyazlı yöneticilerin, sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan milli futbolcuya menajerler aracılığıyla 3 yıl için 7.5 milyon euroluk çılgın bir teklif sunduğu belirtiliyor. Beşiktaş'ın Aurelio'yu ikna etmek için eski takım arkadaşı Nobre'yi de devreye soktukları öğrenilirken, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın bu transferi çok istediği ifade ediliyor.

Fener bu kez hata yapmayacak
Bu gelişmeler üzerine Fenerbahçe yönetiminin de karşı atağa geçtiği belirtiliyor. Sezon başında yaptığı hataları tekrarlamak istemeyen sarı-lacivertlilerin Mayıs ayına kadar süresi olmasına rağmen Beşiktaş'ın teklifi nedeniyle Aurelio ile görüşmeleri Ocak'a çektiği gelen haberler arasında. Fenerbahçe yönetiminin yıldız futbolcu konusunda çok hassas olduğu ve sözleşmenin uzatılması için her türlü fedakarlığı göstereceği öğrenildi. Aurelio'ya özellikle İspanyol kulüplerinin de talip olduğu belirtiliyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious