Avcı: Takım beni heyecanlandırıyor

Avcı: Takım beni heyecanlandırıyor.11181
  • Giriş : 07.07.2009 / 13:46:00

İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un, 2009-2010 sezonu hazırlıklarına başladığı Kocaeli'nin Kartepe ilçesindeki ilk etap kampı sona erdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Teknik direktör Abdullah Avcı, Kartepe Tepesi'ndeki ilk etap kampı sonrası, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Kartepe'de katılımı yüksek, yeni transferlerin birbirine uyum sağladığı, fizik kalitesinin güçlendiği, sakatlıkları az bir kamp dönemi geçirdiklerini belirtti.

İkinci etap kamp çalışmalarına 8 Temmuz'da Hollanda'da başlayacaklarını ifade eden Avcı, ''İkinci etap kamp çalışmalarımızı Hollanda'da 25 Temmuz'a kadar sürdüreceğiz. Orada Hollanda, Bulgaristan ve İsrail takımlarıyla 6 hazırlık maçı yapmayı planlıyoruz. Hazırlık maçları taktiksel oyun üzerinden, ligde oluşturacağımız kadro üzerinden bize test olacak'' dedi.

Avcı, ligde ''renkli'' bir Futbol sergilediklerini ifade ederek, ''Takım beni heyecanlandırıyor, umarım bu heyecan lig sonuna kadar oyuncularımda ve bende devam eder. Lig hedefsiz olmaz, gerçekçi hedefler koymamız lazım. Bu sene ligde altıncılık ile dokuzunculuk arasını hedefleyen, mücadele eden, istikrarlı oynayan, kazanma karakteri olan, UEFA Avrupa Ligi'ni kovalayan bir takım olacağız. Özellikle bunun yanında, Türkiye Kupası'nda önemli yerlere gidebilen bir takım olmamız lazım'' diye konuştu.

Fair-play'in kendileri için çok önemli olduğunu da vurgulayan Avcı, Fair-play Ligi'nde de ''doğru yerde durmak'' istediklerini sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*