Avea, mobil tv uygulamasını başlattı

  • Giriş : 15.08.2007 / 16:46:00
  • Güncelleme : 31.08.2016 / 20:43:44

Avea, Mobiltürk ile yaptığı işbirliği kapsamında History Channel, Crime and Investigation Network ve Biography Channel gibi yeni birçok TV kanalını abonelerine ulaştırmaya başladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Avea'dan yapılan yazılı açıklamada, Avea'nın EDGE teknolojisi ile daha hızlı hale getirdiği mobil TV'nin MobilVizyon servisi ile cep telefonlarından TV seyretmeyi, trafik kameralarına ulaşmayı, vizyona girecek filmlerin fragmanlarını izlemeyi ve İMKB'de işlem gören hisse senetlerini takip etmeyi sağladığı kaydedildi.
Avea'nın MobilTürk'le yaptığı işbirliği çerçevesinde Mobiltürk'ün dünyanın önde gelen mobil teknoloji ve içerik sağlayıcılarından ROK Grubu ile bir güç birliği sağlayarak Avea abonelerine, normal televizyonlarda bulamayacakları içeriği cep telefonundan elde etme fırsatını sunduğu bildirildi.
Açıklamada, MobilTürk ile yapılan işbirliği sayesinde Avea abonelerinin, Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor kulüplerinin Avrupa Kupası maçlarını sunan All Sports, dünyanın önde gelen müzik kanallarından Popworld, Cartoon Classic ve Mobilkids isimli çocuk kanalları, dizi filmler sunan mizah kanalı ve Zone Realty, Bloopers Mobile, Extreme Mobile, Fifth Gear gibi kanallara ulaşabildiği belirtildi.
Mobiltürk Mobil TV hizmetinden faydalanmak için Avea abonelerinin, 3750'ye MOBILTV yazıp kısa mesaj göndermelerinin yeterli olduğu, ayrıca http://www.mobilturk.com.tr adresinden de ayrıntılı bilgiye ulaşılabileceği kaydedildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious