Avea’da yeni gelişme

  • Giriş : 13.11.2006 / 00:00:00

Görüşmeleri sınırlandıran Avea’da yeni gelişme var

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Avea, Mayıs ayında kurumsal abonelerine bir mesaj göndermişti. Söz konusu mesajda Avea, bir bahar kampanyası başlatmış ve “Personel Plus” isimli kampanya tarifesine geçiş yapan abonelerinin tüm kurumsal hatlarla (öğretmen, emniyet, sağlık… vs) bedava konuşacağını duyurmuştu. Bu kampanyaya müracaat için son tarih ise 15 Haziran’dı.

Avea, o zaman sözünü tuttu ve “Personel Plus” abonelerine ücretsiz tüm abonelerle görüşme hakkını verdi.

VE ŞİMDİ SIRA EN ÖNEMLİ HABERE GELDİ

Avea, öğretmen ve emniyet hatlarına 22 Ekim’den itibaren sessiz sedasız aylık 1000 dakika görüşme sınırlandırması getirdi. Avea bunu abonelerine cep mesaj yoluyla duyurduğunu belirtiyor. Ama Avea aboneleri bu mesajın kendilerine gelmediği belirtiyor. Yapılan araştırmalarımız gösterdi ki; “Avea, Personel Plus abonelerini bu sınırlandırmanın dışında tuttu ve Personel Plus’a geçiş yapan abonelerine bu mesajı göndermedi.”

Yani burada da bir bilgilendirme zafiyeti var. “Personel Plus’a” geçiş yapan abonelerin görüşmesi kısıtlanmadı. Bakalım Avea yinede Personel Plus’a geçmeyen abonelerine getirdiğini sınırlandırmayı kaldıracak mı? Bunun cevabını ileriki günlerde haberaktuel.com’da olacak…

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious