Avril aptal sarışın olabilir mi?

Avril aptal sarışın olabilir mi?.11988
  • Giriş : 21.06.2008 / 18:41:00

Zekası sorgulanan Avril Lavinge'nin röportajını okuyup ne kadar akıllı olduğuna siz karar verin...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

16 yaşında okulu bırakan Avril Lavigne, bugünlerde "zekası"yla ilgili haberlerle boğuşuyor

"Kanadalı olan Lavigne, Kanada'da verdiği konserde coğrafya bilgisi eksikliği ile yüz kızarttı" bu haberlere bir örnek.

Habere göre, "ülkesinde" verdiği konserde "Seni seviyorum Montreal, evde olmak çok güzel, burada Ontario, Kanada'da" diyor. Oysa Montreal, Quebec'te bir şehir.

23 yaşındaki şarkıcının, İngiliz Q dergisinin röportajında söyledikleri de bir çok kişiyi şaşırttı.

"24 milyon albüm satmak beni çok etkilemedi, ama birşeyleri değiştirdi. Artık bir odaya girdiğimde herkes kafasını çeviriyor, sadece, rahatsız edilmeyeceğimi bildiğim belirli restoranlarda yemek yiyebiliyorum. Ama sorun değil, ben zaten bunu yapmak için doğdum."

"Kelly Clarkson güzel ve etkileyici bir sese sahip, ama benim daha sağlam bir imajım var. Ben "sert"im, görünüşüm genç kızların kopyalamak isteyebileceği gibi ve sesim de özel. Kolayca gözardı edilmemek güzel, ve ben öyleyim."

"Kasırga 'şey'i olunca, dolabıma gittim, oradan altı kutu doldurdum ve asistanima 'Bunu Katrina'ya götür' dedim. Zaten "çalışan"larıma da birşeyler veririm, özellikle çok para kazanmıyorlarsa"

"İnsanlar beni seviyor ve nefret ediyor, ama ben kendi halimden memnunum ve önemli olan bu. Eğer beni sevmiyorsanız, kaybeden sizsiniz, ben değilim"

Bütün bu demeçlerin yanı sıra, Lavigne'in imza isteyen kimi hayranlarına ve paparazzilere "tükürdüğü" gerçeği de, hakkındaki iddiaları körüklüyor...

ENSONHABER

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious