'Avrupa olmazsa istifa ederim'

'Avrupa olmazsa istifa ederim'.18137
  • Giriş : 29.09.2008 / 00:39:00

Konyaspor Başkanı Mehmet Ali Kuntoğlu, karşılaşmada verilen bazı hakem kararlarının hatalı olduğuna inandıklarını söylerken, başkanlık süreciyle ilgili de konuştu! Kuntoğlu, Konya'da yapılacak maçta Galatasaray'ı yeneceklerini de ileri sürdü!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Özellikle ikinci yarıda Lincoln'un attığı golde ofsayt olduğu şeklinde kendisine telefonla çok sayıda mesaj geldiğini anlatan Kuntoğlu, ''Bir şey söylemek istemiyorum. Hakem görmemiş olabilir. Ama Anadolu kulüpleri çok zor şartlarda ayakta duruyorlar ve sahaya çıkıyorlar. Verilen kararlarda daha dikkatli olunmalı ve emekler boşa gitmemeli'' diye konuştu.

Kuntoğlu ayrıca Konyaspor'da 3'er yıllık 3 dönemden 9 yıl daha başkanlık yapmak istediğini söylerken, 3 yıl içinde Konyaspor'u Avrupa kupalarına taşıyamamaları halinde bu göreve devam etmeyeceğini kaydetti.

Galatarasaray maçındaki hatalarından ders çıkaracaklarını ifade eden Kuntoğlu, burada kaybettikleri puanları gelecek hafta Trabzonspor karşılaşmasında telafi edeceklerini, Galatasaray'ı da Konya'da ligin ikinci yarısında oynanacak maçta yeneceklerini öne sürdü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*