Avrupa Yakası'nda 'Recep İvedik'

Avrupa Yakası'nda 'Recep İvedik'.10538
  • Giriş : 27.03.2009 / 09:30:00

Gülse Birsel, yine kalemini konuşturmuş ve Recep İvedik'i diziye zekice dahil etmiş.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Televizyon Gazetesi'nin haberine göre; ünlü bir piyanist olarak dizinin bu haftaki bölümünde yer alan Selimcan isimli karakter karşısında kızlar ezilip büzüldü. Şahika'nın yeni flörtü klasik piyanist olan Selimcan'ın entellektüel birikimi karşısında altta kalmak istemeyen kızlar bir hayli çaba harcadılar.

Selimcan'ın varlığı en çok Cem ve babasının hoşuna gitmişti. Nihayet kendi dillerinden konuşan batılı bir arkadaşla iyi vakit geçirmek isteyen baba-oğulun verdiği küçük davette Selimcan'ın kişiliği ortaya çıktı.

Kızların karşısında entellektüel birikimi, konuşmaları, tarzıyla bir hayli puan toplayan Selimcan, erkek erkeğe oturdukları akşam maç izlemek istedi. Sonrası ise çorap söküğü gibi geldi.

Ayakkabılarını çıkaran Selimcan içtikçe coştu, coştukça soyundu, gelsin içkiler, gitsin kebaplar derken o entellektüel adam gitti, bildiğimiz Türk erkeği geliverdi.

Selimcan da "Harika çocuklar diye bizi gönderdiler gurbete. Tamam piyano çalıyoruz ama o benim işim. Ben bu topraklardan geliyorum" deyince Tanrıverdi ve Osman'ı aldı bir kahkaha.

Bol bol biplenen Selimcan'ın sözleri, maç izleyen bir çok Türk erkeğinin ortak tavrının da bir göstergesi olan küfürlü konuşmaları işaret ediyordu. Öyle küfürler ediyordu ki Tanrıverdi ve Osman'ın gözleri bile faltaşı gibi açılıyordu.

İyice rahatlayan Selimcan'ın bu durumunu Cem "İçinden 'Recep İvedik' çıktı" şeklinde yorumlarken Selimcan "Tam 6 kez izledim, çok güldüm" dedi. Osman ise "Eee gülünecek yerleri var tabi" diyerek Recep İvedik filmine de atıfta bulunmuş oldu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*