Avrupa Yakası'nda Sezen Aksu sürprizi

Avrupa Yakası'nda Sezen Aksu sürprizi.14559
  • Giriş : 03.04.2008 / 11:14:00

Avrupa Yakasının bu haftaki bölümünde, Çağla Şıkel’in konuk oyuncu olacağı biliniyordu. Ancak asıl sürprizi dün akşam diziyi izleyenler yaşadı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Avrupa Yakası’nın bu haftaki bölümünde Sezen Aksu sürprizi yaşandı. Televizyon gazetesinin haberine göre, dizinin bu haftaki bölümüyle ilgili fragmanlarda manken-oyuncu Çağla Şıkel’in konuk oyuncu olarak yer aldığı gösterilmişti. Ancak dizideki sürpriz bununla kalmadı. Sezen Aksu, kısa bir rolle dizide yer aldı. İffet Hanım ve Tahsin Bey’in arkadaşı olarak ekrana gelen Sezen Aksu, biraz yüzünü buruşturmuş hali ve garip ses tonuyla ’Sezen Aksu’ya benzemeye çalışan bir karakteri oynadı. Tahsin Bey, Aksu’ya "Her geçen gün ona benziyorsun" diyerek takılırken, Aksu’nun köpeği Cano’nun da bu kısa sahnede yer alması dikkatlerden kaçmadı.

Sezen Aksu, Avrupa Yakası dizisinin önceki yıl, yılbaşı günü yayınlanan özel bölümünde yer almış ve o zamanlar dizide oynayan Volkan (Ata Demirer) ile birlikte şarkı söylemişti. Ayrıca Aksu yaptığı açıklamalarda Avrupa Yakası dizisini sürekli izlediğini ve çok beğendiğini de zaman zaman ifade ediyordu. Sezen Aksu’nun dizinin ilerleyen bölümlerinde de yer alıp almayacağı henüz belli değil.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious