Avrupa Yakası'nda sular durulmuyor

Avrupa Yakası'nda sular durulmuyor.11246
  • Giriş : 03.10.2008 / 17:56:00
  • Güncelleme : 03.10.2008 / 18:00:22

Avrupa Yakası'nın Kubilay'ı Gülse Birsel hakkında ağır konuştu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Ekranların en çok izlenen televizyon dizilerinden biri olan Avrupa Yakası'nda sular durulmuyor. Hümeyra, Tolga Çevik, Rutkay Aziz'in ardından diziden ayrılma kararı alan Vural Çelik isim vermeden Gülse Birsel'i eleştirdi

Avrupa Yakası bu sezon ayrılıklarıyla çok konuşuldu. Bir Futbol takımının transferleri kadar medya dünyasında yankı bulan dizinin transferlerinin yanı sıra diziden ayrılan isimler de çok oldu. Rutkay Aziz, Tolga Çevik ve Hümeyra gibi sezon başlamadan diziden ayrılan bir diğer oyuncu da Vural Çelik'di.

Dizide Kubilay karakteriyle büyük beğeni toplayan Vural Çelik Kanaltürk'te Doğa Rutkay'ın sunduğu 'Her şeyi Söylemek Mümkün' adlı programda Avrupa Yakası'ndan ayrılışını anlattı. Çelik dizinin yapımcıları Sinan Çetin ve Atilla Aslan'a teşekkür etti ancak isim vermeden Gülse Birsel'i eleştirdi. Çelik, “Dizinin beyin takımından Sinan Çetin ve Atilla Aslan'a sonsuz teşekkür ediyorum. Ancak yine beyin takımından bir isme teşekkür etmiyorum. O kişi erkek değil dişi. Kim olduğunu anlamak hiç de zor değil" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*