Avrupa Yakası'ndan Yemekteyiz'e

Avrupa Yakası'ndan Yemekteyiz'e.11248
  • Giriş : 17.12.2008 / 17:58:00
  • Güncelleme : 17.12.2008 / 17:58:34

Avrupa Yakası bu hafta Show TV'nin favori programı 'Yemekteyiz'e konuk oluyor. 'Yemeğe Misafir' adlı yarışmada eleştiriler oldukça insafsız...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Atv'nin sevilen dizisi Avrupa Yakası'nın 173'ncü bölümünde tüm ekip 'Yemeğe Misafir' programına katılıyor. Show TV'nin 'Yemekteyiz' programını mizahi bir dille eleştiren dizinin 173'ncü bölümü şöyle:

Avrupa Yakası yemek programına katılıyor!

Makbule'nin kalorili yemeklerinden bıkan Aslı, Burhan'ın yemek pişirmesini sağlamak için onu "Yemeğe Misafir" programından bekledikleri ve evde yapacağı mönüyü denemesi gerektiği ile ilgili bir yalan söyler. Bu yalan ofis ortamında yayılınca Fatoş programın yapımcısını arar ve iş gerçeğe dönüşür. Aslı, Burhan, Makbule, Dilber Hala ve Dursun, bütün hafta yemek yapıp birbirlerini ağırlayarak yarışacaklar, entrika, dedikodu ve kavga gırla gidecektir!

Mahallede yeni açılan havalı erkek berberi, Cem, Volkan, Osman, Sertaç ve Sadettin bey'in eski mahalle berberi Nejat Bey'i terk etmesine yol açar. Dursun, Tacettin, Tahsin bey ve Tanrıverdi ise eski berberde direnirler. Mahalle berberinin değiştirilmemesi gerektiği acı bir dersle anlaşılacaktır!

Volkan, kafede yapılacak bir Urfa düğününde sahne alacaktır. Ancak zayıflamak için aldığı, yağlı yiyecekle birlikte yutulduğunda tuvalete koşturan haplar, düğünde Volkan'a çok zor anlar yaşatacaktır."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*