Avşar, Ahmet Hakan'a verdi veriştirdi!

Avşar, Ahmet Hakan'a verdi veriştirdi!.7246
  • Giriş : 19.04.2009 / 21:30:00

Hülya Avşar ve 5 ünlünün itici yanlarını yazan Ahmet Hakan'a cevap gecikmedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Sakal bırakarak din kesimine, akşamları da şarabını yudumlayan entel kesime yaranmaya çalışan bi adamsın! Hülya Avşar Guardianturk.com'daki köşesinden Ahmet Hakan'a verdi veriştirdi!

Mutsuz Adam Ahmet / Hülya Avşar
Şu mutsuz gazeteci Ahmet Hakan'a anlam veremiyorum. Neden sadece işine bakmaz onu da anlamıyorum! Bugünkü yazısında; bana yazılarımda ifade zorluğu çektiğimi, bunun da beni antipatik yaptığını yazmış. Ben halktan biri olduğum için o yazıyı yazdım, edebiyat yapmadığımı vurguladım. Ama sen bunu görecek kadar mutlu değilsin.

Sen niyet değil, yanlışlıklar peşindesin!

Mutsuz, sakal bırakarak din kesimine, akşamları da şarabını yudumlayan entel kesime yaranmaya çalışan, höt desek kaçacak delik arayacak, bu ülkenin problemleriyle hiç ilgilenmeyip, duyarlı gibi davranan bir adamsın.

Sanma ki hakkımda yazdığın için ben de yazıyorum... ! Sadece sevmediğim üç beş adamdan birisin! Benim hakkımda iyi de olsa yazma kardeşim!

Ahmet Hakan ne yazmıştı?

Hakan bugünkü köşe yazısında "Detaylar" başlığı altında 6 ünlü ismi itici,sevimli,saygın,sempatik,büyük ve antipatik yapan şeyleri yazmıştı.Hakan'ın antipatik nitelendirmesinden nasibini alan Hülya Avşar için yazdığı şöyle:

Hülya Avşar'ı antipatik yapan detay: İfade-i meram ve birikim sıkıntısı çektiği halde makale yazma konusunda gösterdiği azim ve kararlılık.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*