Avşar, Saddettin Saran'la yakalandı

  • Giriş : 18.12.2006 / 00:00:00

Adları birlikte anılan ama ilişkileri belgelenmeyen Hülya Avşar ile Sadettin Saran bu kez suç üstü yakaladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Magazin kulislerinde uzun zamandan beri konuşulan ve yılbaşında evlenecekleri bile söylenen ikili, geçtiğimiz cuma günü Maslak Oto Sanayi Sitesi'nde yan yana görüntülendi.

72 SAAT NÖBET TUTTULAR

Daha önce Ali Güven'le beraberliğini de "Sadece ilgi alanımda" sözleriyle geçiştiren Hülya Avşar ile Sadettin Saran'ın birlikte ilk karelerinin oluşma öyküsü şöyle gelişti: Kanal 1'in lider magazin programı 'Hey Canlı' ekibi, geçtiğimiz perşembe günü Avşar Kızı'nın evinin önünde nöbet tutuyordu. Saatler 23.00'ü gösterirken, Avşar'ın Sarıyer'deki evine Mercedes marka bir otomobil geldi. Bir süre evin önünde bekleyen araç birkaç parça eşya aldıktan sonra ayrıldı. Otomobil Tarabya sırtlarında bir villaya gitti.

YILIN MAGAZİN BOMBASI

Saatler sabaha karşı 03.00 gösterirken Hülya Avşar hala evine dönmemişti. Cuma sabahı ise bir gece önce Avşar'ın evine gelen Mercedes yine Sarıyer'deki evin kapısında belirdi; araçtan inen görevli yine evden birkaç parça eşya alıp ayrıldı. 'Hey Canlı' ekibi aracın peşine takıldı. Önce şehir turu yapan Mercedes, Maslak Oto Sanayi Sitesi'ne gitti ve bir kavşakta park etti. Bir süre sonra da Saran'ın kullandığı beyaz bir cip Mercedesin hemen arkasında durdu. Ardından da yılın magazin bombası patladı! Saran'ın cipinden Avşar Kızı indi! Saran'la öpüşüp vedalaşan ünlü sanatçı, Mercedes'e binerek uzaklaştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious