Avşar, Say'a destek çıktı: Ben de gitmeyi düşünüyorum

Avşar, Say'a destek çıktı: Ben de gitmeyi düşünüyorum.10840
  • Giriş : 12.01.2008 / 08:13:00
  • Güncelleme : 12.01.2008 / 08:53:09

Hülya Avşar, Fazıl Say’ın “Bu ülkeden giderim” sözlerine destek verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Hülya Avşar dün gece konuk olduğu ‘Kenan Erçetingöz’le Yüz Yüze’ adlı programda çarpıcı açıklamalar yaptı. Programda “Türkiye’yi terk edebilirim” diyen ünlü piyanist Fazıl Say’a destek çıkan Avşar, “Gitmek istemekte haklı. Çünkü halkı cezalandırmak için bile önce sanatçı cezalandırılıyor. Bunu söylerken kendi başıma gelenlerden yola çıkıyorum. Ben de zaman zaman çekip gitmeyi düşünüyorum” dedi. İşte Avşar’ın açıklamaları:

Sadettin Saran’la aşkın ötesinde bir duygu yaşıyorum. Birlikte yaşlanabileceğim bir insanla birlikteyim. Evlilik olmak zorunda değil ama bize yakışan neyse onu yapacağız. Önümüzdeki aylarda aynı evi paylaşacağız. Kaya çok evcil değildi ama Sadettin Bey ev hayatını seviyor.

KAYA BENDEN SONRA EVCİL OLDU HATALIYIM

Kaya’yla ayrılığımızda benim de hatalarım oldu. Kaya dışarı çıktığında belki bunalımdaydı. Sonuçta tahrik edici kadınlar da var. Çünkü kadınlar artık eskisi gibi değil, daha cesurlar. Zaten Kaya ayrıldıktan sonra evcil oldu. Demek ki bende de hata var.

SEZEN AKSU OLSAM SAHNEYİ BIRAKMAZDIM

Sahnelerİ bırakmak sözüyle bir daha sahneye çıkmak istemediğimi kastetmiştim. Çünkü yakınlarımı ihmal ediyorum. Sezen Aksu olsaydım bırakmazdım. Bundan sonra ilk tercihim sinema, ikincisi televizyon sonra da dergi olacak.

GENÇ GÖRÜNMEK İÇİN ÇABA GÖSTERMEM


44 yaşındayım ve yaşlandım. Genç görünmek için birtakım şeyler yapmak istemem. Asla balon gibi görünmeyeceğim.

Baba sorusu ağlattı


KENAN Erçetingöz’ün “Babanızın mezarına giderek, onunla dertleştiğiniz doğru mu?” sorusu karşısında gözyaşlarını tutamayan Avşar, “Babam ölmeden önce ona ‘Daima ayakta durarak tüm aileye sahip çıkacağım’ diyerek söz vermiştim. Bu yüzden sık sık mezarına giderim” dedi.

AKŞAM

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious