Avşar: Bizi kıskanıyorlar

Avşar: Bizi kıskanıyorlar.13710
  • Giriş : 10.04.2008 / 22:44:00

Hülya Avşar, Radyo Pink'te yaptığı programda, sevgilisi Saadettin Saran'la çok mutlu olduğunu ama bu durumun kıskanıldığını söyledi: Hatta kıskançlıklarından çatlıyorlar.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

ülya Avşar her gün Radyo Pink'te yaptığı programında, önceki gün magazin muhabirlerinin sorularını canlı yayında cevapladı. Saadettin Saran'la çok mutlu olduğunu söyleyen Hülya Avşar, insanların kendisini kıskandıklarını, hatta kıskançlıktan çatladıklarını iddia etti.

Unutuluyor...

Avşar kızı, evlilik üzerine ise şu yorumları yaptı: "Çocuk doğurmak evliliği düzeltmez, ancak ileriki yıllarda belki çocuktan dolayı boşanmanın eşiğinden dönülebilir." Avşar, evlenirken edilen yeminlerin, ileriki yıllarda unutulduğunu da sözlerine ekledi: "Tıpkı milletvekillerimiz gibi herkes ettiği yeminleri unutuyor. Yemine uymayanı da Allah cezalandırıyor, evliliğin bereketi kaçıyor." Gazetecilerin "Erkekler hanımefendi mi, ateşli kadın mı ister?" sorusu üzerine ise ünlü sanatçı şu yanıtı verdi: "İkisini bir arada ister. Bir kadın dışarıda her şeyden habersiz gibi görünmeli. Ama dört duvar arasında çok farklı olmalı."

SABAH

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious