Avşar ile İbo'nun rekortmenlik yarışı

  • Giriş : 08.01.2007 / 00:00:00

’Dostluklarını kanıtlamak’ için birlikte TV programlarına bile çıkan Hülya Avşar ile İbrahim Tatlıses’in arasında şimdi de ’bu yıl kim daha çok vergi verecek’ yarışı başladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Hülya Avşar ile İbrahim Tatlıses arasında vergi polemiği yaşanıyor. Avşar, bu yıl 1.3 milyon YTL vergi verip birinci olacağını açıklayınca Tatlıses de ‘En az 1.5 milyon YTL vereceğim. Birinciliği kimseye kaptırmayacağım’ dedi. Tatlıses vergi şampiyonu olacağını da söyledi.

20 MİLYON DOLAR YATIRIM

‘20 milyon dolarlık yatırım yaptım, vergi şampiyonu olmak bana yakışır’ diyen İbrahim Tatlıses, yatırımlarına devam edeceğini de söyledi. Tatlıses bugün de Cevahir Alışveriş Merkezi’nde Tatlıses Solaryum’u açarak yeni bir iş dalına daha girecek. Ünlü türkücü gelirinin büyük kısmını yaptığı işlerin yanı sıra yıl boyunca verdiği konserlerle izlenme oranları yüksek TV programından kazandı.

AVŞAR’IN GELİRİ TV’DEN

Hülya Avşar’ın 2006’daki gelirinin büyük kısmı televizyondan. Son günlerde özel hayatıyla sanatçı yönünden daha çok ilgi çeken Avşar, Pişşti, Hülya Avşar Şov, Hülya Avşar’la Sen Bilirsin gibi programlardan ve ‘Kadın Severse’ dizisinden para kazandı. Geçen yaz Antalya Kaya Otel’de verdiği konserlerden de yüksek ücret alan Avşar’ın, tekstil sektörü ve Hülya dergisinden de geliri var.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious