Avşar kızı: "Bizi kıskanıyorlar"

Avşar kızı:
  • Giriş : 10.04.2008 / 10:09:00

Sadettin Saran'la çok mutlu olduklarını söyleyen Avşar kızı "bizi kıskanıyorlar" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Hülya Avşar her gün Radyo Pink'te yaptığı programında, önceki gün magazin muhabirlerinin sorularını canlı yayında cevapladı. Saadettin Saran'la çok mutlu olduğunu söyleyen Hülya Avşar, insanların kendisini kıskandıklarını, hatta kıskançlıktan çatladıklarını iddia etti.

Unutuluyor...

Avşar kızı, evlilik üzerine ise şu yorumları yaptı: "Çocuk doğurmak evliliği düzeltmez, ancak ileriki yıllarda belki çocuktan dolayı boşanmanın eşiğinden dönülebilir."

Avşar, evlenirken edilen yeminlerin, ileriki yıllarda unutulduğunu da sözlerine ekledi: "Tıpkı milletvekillerimiz gibi herkes ettiği yeminleri unutuyor. Yemine uymayanı da Allah cezalandırıyor, evliliğin bereketi kaçıyor." Gazetecilerin "Erkekler hanımefendi mi, ateşli kadın mı ister?" sorusu üzerine ise ünlü sanatçı şu yanıtı verdi: "İkisini bir arada ister. Bir kadın dışarıda her şeyden habersiz gibi görünmeli. Ama dört duvar arasında çok farklı olmalı."

Asla Amerika'ya ödün vermem

Avşar, programda politikaya değinmeyi de ihmal etmedi. "Başbakan olsam İstanbul'u butik şehir haline getirerek göçleri engellerim" diyen sanatçı sözlerine, "Amerika'ya veya başka ülkelere ödün vermem, bunun yerine Türkiye'yi alternatif ülke haline getiririm" diye devam etti. Hülya Avşar, Avrupa Birliği'ne ise kesinlikle sıcak bakmadığını belirtti: "Çünkü her şeyi yüzümüze, gözümüze bulaştırıyoruz."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious