Avşar türbanda çark etti!

Avşar türbanda çark etti!.8390
  • Giriş : 25.02.2008 / 22:43:00

AKP'ye ilgi duyduğunu söyleyen oyuncu Hülya Avşar, öncenki söylemlerinin aksine bazı türbanlıları eleştirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Daha önce AKP'ye ilgi duyduğunu açıklayan Hülya Avşar, dergisinin mart sayısındaki yazısında " Türbanın da korsanını yaptılar" dedi.

Hülya Avşar, dergisinin mart sayısındaki yazısında " Türbanın da korsanını yaptılar. Bir gün önce daracık pantolon, mini etek giyenleri bir gün sonra başörtüsüylü görür oldum" diye yazdı.

Hülya Avşar, köşe yazısında , ' Bir gecede dindar olanları' eleştirdi. Avşar, " Türbanın siyasi simge olduğunu açıklandıktan sonra Türk halkı her zaman olduğu gibi bu durumu da kendi lehine çevirme yolunu bulmuş.Siz misiniz hükümetinizin nimetlerinden yararlanan, siz misinin başını kapatıp göğsünü gere gere dolaşan "Hadi bakalım dediler ve türbanın da korsanını yaptılar" diye yazdı.

HER GÖRDÜĞÜN KAPALIYI

İş bulmak için bir çok kadınınkapandığını belirten Avşar, şunları yazdı: " Bir gün önce daracak pantolon, etek giyenleri bir gün sonra başörtüsü ile görür oldum.Bir gecede dindan oluveriyorlar. Kapalı aile olduklarında iş bulmak daha kolay hale geldi. Çünkü devletin her kurumunda önceliklisiniz. Hani derler ya , her gördüğün sakallıyı baban zannetme.Ben de diyorum ki her gördüğün başörtülüyü dindar zannetme"

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious