Avustralya'da inanılmaz olay

Avustralya'da inanılmaz olay.7744
  • Giriş : 03.04.2008 / 10:23:00

3 kadına 69 kez tecavüz etmiş. Kadınlar hiçbir şeyin farkına varmamış.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Avustralya, filmlere konu olabilecek bir tecavüz davasıyla çalkalanıyor... Melbourne kentinde John Xydias adlı sanık hakkında 20 ila 45 yaş arasında 13 ayrı kadına içeceklerine uyku ilacı karıştırarak tecavüz etme ve bunu videoya çekme dahil toplam 225 ayrı suçtan dava açıldı.

Olaylar, polise bir kadına tecavüz edilirken çekilen videonun verilmesinden sonra başladı. Polis, ipuçlarını izleyerek Xydias'ın evine baskın düzenledi. 13 ayrı kaset, 4 kamera dışında kadın iç çamaşırları ve fotoğraflar bulundu. Zanlının, kurbanlarına 69 kez tecavüz ettiği saptandı. Ancak videolardaki kadınlarla konuşulduğunda olayın dehşet verici detayları ortaya çıktı. Çünkü Xydias, internet veya arkadaşları aracılığıyla tanıştığı kadınlarla buluştuğunda, içki veya içeceklerine, uyuşturucu ilaç attıktan sonra onları soyup tecavüz ediyor, ardından da hiç çıkarılmamış gibi giysilerini üzerlerine giydiriyordu.

UYANDIRMADAN 3 GÜN TECAVÜZ

Hatta sanığın bir kadını hiç uyandırmadan 3 gün boyunca tecavüz ettiği ortaya çıktı. Videoları olan kadınların hiçbirinin olayları hatırlamadığı, izledikleri sırada da sinir krizleri geçirdiği kaydedildi. Avustralya basını, önceki gün mahkemeye çıkarılan Xydias'ın oldukça rahat tavırlar sergilediğine, hatta mahkemeye gülerek girdiğine de dikkat çekti.

SABAH

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious