Ayakları kokan mankenler var!

Ayakları kokan mankenler var!.9429
  • Giriş : 17.04.2008 / 20:28:00

Yaptığı açıklamalarla gündemden düşmeyen ünlü manken Nilay Dorsa, şimdi de ayaklarını sigortalatıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Dorsa, bir zamanlar kendi ayaklarının da koktuğunu fakat artık ayda 16 saatini ayaklarına ayırdığını söyledi. Piyasaya yeni çıkan kremle ayak kokusuna çözüm bulduğunu belirten Dorsa, "Defile öncesi kuliste oturuken bir çok manken arkadaşımın ayak kokusu oldukça rahatsızlık veriyor. İsimlerini vermek istemiyorum ama onlar kendilerini biliyorlar. Kendilerine daha iyi bakmalılar. Önceden erkekler bayanların hazırlanmasını beklerdi. Şimdi bayanlar erkekleri bekliyor. Çünkü erkekler daha çok bakımlı" dedi. Dorsa, vücudunda en çok ayaklarını beğendiğini ifade ederek, "Bu yüzden onları sigortalatmak istiyorum. Erkek sanatçılar arasında İbrahim Tatlıses Metro seksüel değil ama çok bakımlı" diye konuştu.

Yaz sezonunun başlamasıyla birlikte bir çok ünlünün evlendiğini söyleyen Nilay Dorsa, "Bir evlilik furyası başlattılar. Sanat dünyası evlilik gibi kutsal bir müesseseyi ayağa düşürdü. Bizim dünyazıda evlilik evcilik oyunu gibi göstermelik ve reklam için yapılıyor. 2 ay sonrada boşanıyorlar. Son örneği Aysun Kayacı kendi programının reklamını yapmak ve reytiğ almak adına talihsiz bir açıklama yaptı. Bu da reklam içindi. Ben de bir çok defa evlilik teklifi aldım ama evlenemedim" ifadelerini kullandı.

Mesleğinin zirvesinde olduğunu ve rakibi kalmadığını da belirten Dorsa, artık magazin programlarında gözükmek istemediğini söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious