Aybaba istifa etti ancak geri döndü

Aybaba istifa etti ancak geri döndü.11799
  • Giriş : 06.05.2008 / 20:22:00

Bursaspor İkinci Başkanı Osman Çelik, sezon başından bu yana daha gayretli bir takım beklentisi içinde olduklarını söyleyerek, "Bursasporlu futbolcular maalesef aldıkları parayı hak edemedi" dedi. Çelik Samet Aybaba hakkında da konuştu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Çelik, Bursasporlu futbolcuların hepsinin kapasiteli oyuncular olduğunu kaydederek, "Gayretli olmaları gerekirdi. Puan cetveline baktığımız zaman her şey ortada. Bu gayreti gösteremediler. İyi mücadele edemediler" diye konuştu.

Samet Aybaba'nın oyuncu araştırmak üzere yurt dışına gittiğini ifade eden Çelik, kadroda yüzde 75 revizyona gideceklerini belirtti. İyi bir takım kurmak için tüm yönetim olarak çalıştıklarını kaydeden Çelik, "Ekonomik olarak bizi yıpratmayacak, iyi oyuncuların peşindeyiz. Bursaspor'a transferler iyi derecede yapılacaktır. Denizlisporlu Yusuf ile görüştük, fakat henüz bir neticeye varmadık" diye konuştu.

"SAMET AYBABA İSTİFA ETTİ, YÖNETİM OLARAK GERİ DÖNDÜRDÜK"

Teknik Direktör Samet Aybaba'nın, Kayserispor maçından sonra istifa ettiğini, ancak yönetim olarak tecrübeli teknik adamı bu kararından geri döndürdüklerinin altını çizen Çelik, "Bana göre hocanın takıma fazla bir etkisi yoktur. Bu yüzden Samet hocaya bu kadar küfür edilmesini tasvip etmiyoruz. Hiç kimse bu hakareti alkışlamasın. Hocaya toplu bir şekilde küfür edilmesi çok yanlış bir şeydir. Avrupa'da taraftarlar hocayı istemiyorsa, sırtını döner, mendil sallar. Biz de Avrupa Birliği'ne aday bir ülkeyiz. Artık bu küfürlerin bitmesi gerekiyor" şeklinde konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious